Obserwuj w Google News

Edyta Pazura miała wypadek na urodzinach Cezarego. Prosto z imprezy trafiła do szpitala [FOTO]

2 min. czytania
27.06.2022 14:25
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura hucznie świętowała 60. urodziny Cezarego Pazury. Pech chciał, że podczas imprezy doznała bolesnego urazu i musiała pędzić na SOR. "Idealny outfit na upały" - podsumowała swoje zdjęcie ze szpitala. 

Edyta Pazura
fot. Instagram:@edyta_pazura

Edyta Pazura od 2009 tworzy szczęśliwe małżeństwo z Cezarym Pazurą. Aktora poznała w 2007 roku w pociągu w wagonie restauracyjnym WARS, gdzie dorabiała podczas studiów.

Stała sobie spokojnie: wyprostowana, wysoka, skromna, zgrabna jak cholera - wspominał 19-letnią wówczas Edytę Cezary Pazura. Spytałem, czy da mi swój numer, ale odmówiła. Zacząłem ją więc przekonywać, że chcę tylko zaprosić ją na kawę, że zapraszam, że mam wielki pusty dom, że odpocznie... Bajerowałem jak chłopiec z gimnazjum. Wreszcie dała mi ten numer i bardzo się śmiała, kiedy od razu zadzwoniłem. A ja po prostu chciałem wiedzieć, że to prawdziwy numer, bo podejrzewałem, że pewnie nie jestem pierwszym frajerem, który o niego prosił - oposiadał w swojej biografii. 

W 2009 roku para wzięła ślub, a następnie doczekała się trójki dzieci. Niedawno Edyta hucznie świętował 60. urodziny męża. 

Redakcja poleca

Edyta Pazura z nogą w gipsie po urodzinach Cezarego Pazury 

Cezary Pazura zdmuchnął świeczki z urodzinowego tortu podczas imprezy ze znajomymi. Choć zabawa była przednia, Edyta skończyła wieczór w szpitalu, skąd wyszła o kulach z gipsem na nodze. 

Impreza urodzinowa Czara udała się. Zgadnijcie, kto był królową balu - napisała Edyta. 

Niestety 34-latka będzie musiała przez kolejne tygodnie kuśtykać z zagipsowaną lewą stopą, co jak słusznie przeczuwa, przy takich temperaturach oznacza prawdziwą drogę przez mękę. 

Idealny outfit na upały - współczuje sobie unieruchomiona żona Cezarego. 

edyta5
fot. Instastories:@edyta_pazura
edyta pazura1
fot. Instastories:@edyta_pazura
edta3
fot. Instastories:@edyta_pazura