Obserwuj w Google News

Dziennikarka zaliczyła wpadkę w programie na żywo. Poprawiała dekolt na wizji

2 min. czytania
24.08.2021 17:12
Zareaguj Reakcja

Ranvir Singh, popularna brytyjska dziennikarka, prowadząca znany poranny program "Good Morning Britain", zaliczyła wpadkę w audycji na żywo. Poprawiała dekolt na wizji, czym wprawiła z w zażenowanie redakcyjnego kolegę.

ranvir Singh
fot. YuoTube/steven Gray/screen

Ranvir Singh, popularna dziennikarka, prowadząca program "Good Morning Britain", zaliczyła na wizji wpadkę, która błyskawicznie obiegła sieć. Prezenterka, będąc na wizji, zaczęła poprawiać dekolt swojej sukienki, czym wprowadziła w zażenowanie redakcyjnego kolegę. Singh cieszy się wśród Brytyjczyków dużym uznaniem i jest ceniona za profesjonalizm, dystans oraz poczucie humoru. Choć jej zachowanie speszyło część ekipy realizacyjnej, której członek zza kamery zwrócił na to uwagę, dziennikarka szybko i bez zażenowania wybrnęła z sytuacji, tłumacząc, że jej sukienka tego dnia zachowuje się dziwnie.

Zobacz także: Izabela Kuna bez biustonosza. Aktorka pokazała zdjęcie topless [FOTO] 

Wpadka dziennikarki na wizji. Ranvir Singh poprawiała dekolt w programie na żywo

Ranvir Singh prowadziła poniedziałkowe wydanie "Good morning Britain" razem z innym dziennikarzem, Richardem Baconem. W pewnym momencie prezenterzy zaczęli dyskutować o pojawieniu się Bacona w programie dla dzieci oraz książce Blue Peter. Nagle Singh skierowała nieco uwagi na swój dekolt. Wtedy też zapadła niezręczna cisza, którą dziennikarz przerwał, zauważając problem z garderobą koleżanki. Singh miała na sobie zielono-białą sukienkę zapinaną na guziki, która nieco rozchodziła się w dekolcie.

Redakcja poleca

Kiedy ktoś zza kamery zauważył niezręczność sytuacji i dał jej znać, ona zaczęła szybko się tłumaczyć ze swojej wpadki. "„Tak, przepraszam. Powiedziano mi dziś rano, że sukienka zachowuje się trochę dziwnie" - stwierdziła z roześmianą miną, sama będąc rozbawiona sytuacją. Ten drobny incydent można zobaczyć około 3 minuty poniższego wideo.

Polskie gwiazdy w bikini. Gorące zdjęcia z wakacji 2021 [ZDJĘCIA]