Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak opowiedziała o seksie z nowym partnerem: "W łóżku jest ogień"

2 min. czytania
07.05.2021 14:49
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem weszła w nowy związek. Gwiazda Bajmu nie chce jednak zdradzać tożsamości swojego partnera. W autobiografii "Gorąca krew" zdradziła, że czuje się kochana i szczęśliwa. Nie zabrakło też pikantnych szczegółów z nowego związku artystki.

Beata Kozidrak
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Beata Kozidrak wydała autobiografię "Gorąca krew", w której m.in. rozlicza się z przeszłością. Gwiazda Bajmu opowiada w niej zarówno o muzyce, jak i małżeństwie z Andrzejem Pietrasem. W książce Beata poruszyła również temat nowego związku, w który weszła po rozwodzie z Pietrasem. Gwiazda nie mówi jednak o tożsamości swojego partnera. Zdradziła, dlaczego to robi.

Zobacz też:  Beata Kozidrak zdradziła szczegóły autobiografii. Nie zabraknie w niej bolesnych historii

Beata Kozidrak opowiedziała o seksie z nowym partnerem: "W łóżku jest ogień"

"Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy. Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach. Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć. (...) Moja popularność może zabić każdy związek i zdaję sobie z tego sprawę. Najważniejsze, że on jest obok mnie i bardzo mnie wspiera radą i doświadczeniem" - czytamy w książce Kozidrak.

Gwiazda podkreśla i przekonuje swoje czytelniczki, że można znaleźć miłość w każdym wieku. Beata zdradziła też pikantne, łóżkowe szczegóły ze swojego związku.

"Oczywiście w łóżku jest ogień... Tak, jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku. Życzę takiej odwagi wszystkim" - napisała artystka.

Warto dodać, że Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli ze sobą przez 36 lat. Rozstali się w 2016 roku. Doczekali się dwóch córek: Katarzyny i Agaty.