Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak zdradziła szczegóły autobiografii. Nie zabraknie w niej bolesnych historii

2 min. czytania
27.04.2021 16:16

Beata Kozidrak wydaje autobiografię "Gorąca krew". Gwiazda już jakiś czas temu zapowiadała, że w książce znajdzie się wiele barwnych historii z przeszłości. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że w publikacji nie zabraknie wątków związanych z byłym mężem artystki - Andrzejem Pietrasem.

Beata Kozidrak
fot. Viphoto/ East News

Beata Kozidrak jakiś czas temu zapowiadała, że pisze autobiografię. Wygląda na to, że książka jest już gotowa. Jak zdradziła w rozmowie z "Fleszem", dzięki pandemii koronawirusa i odwołanym koncertom mogła solidnie skupić się na pisaniu książki. W publikacji nie zabraknie pikantnych wątków, ale też bardziej bolesnych historii.

"Przez ostatnie lata żyłam w szalonym tempie. Ciągle na walizkach, trasa, koncerty. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam muzyczne plany, więc mogłam wreszcie zabrać się do pisania (...) Nasze małżeństwo to lwia część mojego życia, również artystycznego, więc na pewno opowiem o moich relacjach z Andrzejem (...) Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom" - podkreśliła gwiazda w rozmowie z "Fleszem".

Zobacz też:  Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Są identyczne: „Piękne królowe” [FOTO]

 Beata Kozidrak zdradziła szczegóły autobiografii. Nie zabraknie trudnych historii

W książce znajdzie się m.in. historia choroby brata Beaty Kozidrak.

"Pisanie książki sprawiło mi ogromną radość. Oczywiście opisuję w niej też trudne momenty, jak ten, kiedy mój brat ciężko chorował jako dziecko. Gdyby nie operacja, to pewnie by nie dożył dorosłości. Niewiele osób wiedziało, przez co przeszła moja rodzina" - zdradziła gwiazda.

W "Gorącej krwi" nie zabraknie też pięknych, miłosnych historii.

"Jednak takie historie przeplatają się z piękniejszymi wspomnieniami – np. tym, jak poznałam swoją pierwszą miłość, Zbyszka. Że dzięki niemu odkryłam, że mam talent. Po latach spotkałam go w dniu rozwodu w hotelu, w którym jadłam kolację z przyjaciółką. Potem w windzie powiedziała do mnie: "Jak to dobrze, że to była twoja pierwsza i nieostatnia miłość" - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" gwiazda.

Artystka podkreśla, że czytelnicy dzięki tej książce będą mogli ją lepiej poznać.

"Ludzie, którzy są mnie ciekawi, znajdą tam wiele nowych rzeczy. I mam nadzieję, odkryją, że jestem fajną babką" - podsumowała Kozidrak.

Warto dodać, że książka Beaty Kozidrak ukaże się na rynku wydawniczym 4 maja.