Zamknij

Andziaks urodziła. Youtuberka pokazała zdjęcie ze szpitala i opowiedziała o porodzie

Patrycja Chudolińska
08.05.2020 16:16

Andziaks urodziła. Znana polska youtuberka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. W mediach społecznościowych zdradziła, jak wyglądał jej poród.

Andziaks
fot. Instagram/@andziaks

Andziaks, a tak naprawdę Angelika Zając, to znana polska youtuberka i influencerka. Jej kanał na platformie YouTube subskrybuje ponad 500 tys. osób. W mediach społecznościowych również ma blisko pół miliona obserwujących. 23-latka nagrywa vlogi, w których pokazuje fanom swoje życie. Ostatnio najważniejszym tematem na profilach Andziaks była jej ciąża. Vlogerka kilka miesięcy temu zdradziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtego czasu pokazywała m.in. reakcje chłopaka Luki oraz rodziców na wiadomość o ciąży, przygotowania na przyjście maluszka, haule zakupowe i urządzanie pokoju dziecka.

W czwartek na profilu instagramowym Andziaks pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Vlogerka pochwaliła się, że jej córeczka przyszła już na świat. Poród odbył się w jednej z prywatnych klinik w Warszawie. Na szczęście chłopak Angeliki i ojciec dziecka, Luka, mógł być ze swoją ukochaną w tych ważnych chwilach. Gwiazda w relacji na Insta Stories zdradziła, jak wyglądał jej poród.

Zobacz także: Anna Lewandowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Andziaks urodziła. Youtuberka pochwaliła się zdjęciem ze szpitala

Angelika w relacji ze szpitala przyznała, że poród był dla niej cudowny. Więcej szczegółów zdradzi jednak w filmie na YouTube. Okazuje się, że partner 23-latki nagrywał ją także na porodówce.

- My już jesteśmy po i mam tak wspaniałą przyjaciółkę, że przywiozła mi sushi na porodówkę. Na początku to w sumie było głównie dla Luki, natomiast teraz po porodzie to jest coś najlepszego. Jesteście ciekawi, jak tam poród i tak dalej. Nagrywaliśmy z Luką film, także zobaczycie niedługo na naszym kanale. Ogólnie cały czas nie możemy w to uwierzyć, ale poród cudowny na prawdę, nie mogłabym sobie lepiej tego wymarzyć - zdradziła Andziaks.

Fani w komentarzach przekazują swoje gratulacje i życzą mamie oraz jej córeczce dużo zdrowia.

RadioZET.pl/PCh