Obserwuj w Google News

Aleksandra Popławska pokazała 16-letnią córkę. "Wyglądacie jak siostry" [FOTO]

1 min. czytania
04.01.2021 12:48
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Popławska jest mamą 16-letniej córki Antoniny. Aktorka rzadko publikuje wspólne zdjęcie z latoroślą. Tym razem pokazała fotografię, która powstała w ostatni dzień grudnia. Fani zgodnie przyznali, że obie panie wyglądają jak siostry.

Aleksandra Popławska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Aleksandra Popławska i jej partner Marek Kalita są rodzicami 16-letniej córki Antoniny. Aktorka pokazała niedawno zdjęcie ze swoją latoroślą. Mama i córka spędziły razem sylwestra, a  wspólną fotografią aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz też:  Aleksandra Popławska nago. Gwiazda „Kobiet mafii” w erotycznej sesji [FOTO]

Aleksandra Popławska pokazała córkę Antoninę. "Wyglądacie jak siostry" [FOTO]

"Matka i Córka. Sylwester 2020. Czy wam się dzieci tez tak szybko starzeją?  @ts.oai 16 wiosen w tym roku. Niech każda będzie równie kwitnąca. Wszystkie dzieci nasze, niech będą szczęśliwe" - napisała Aleksandra Popławska. W komentarzach fani zgodnie stwierdzili, że obie panie wyglądają jak siostry. "Wyglądacie jak siostry" - napisała jedna z internautek. "Bo my bratnie dusze" - odpowiedziała jej Popławska. "Jak to możliwe, że ta mała dziewczynka wygląda teraz jak Twoja siostra" - dodała inna obserwatorka aktorki. Rzeczywiście, mama i córka są do siebie bardzo podobne, a 16-letnia Antonina coraz bardziej przypomina sławną mamę.

Prywatnie tatą 16-latki jest życiowy partner Aleksandry Popławskiej - Marek Kalita, który jest cenionym aktorem filmowym i teatralnym. Między zakochanymi jest 18 lat różnicy. W jednym z wywiadów Marek Kalita przyznał, że choć jest starszy od swojej partnerki o 18 lat, w ich związku w ogóle nie czuć różnicy wieku.

RadioZet.pl