Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą 10. rocznicę związku. Pokazali urocze zdjęcie

Judyta Wanicka
26.09.2019 16:16

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują dziesiątą rocznicę związku. Ich małżeństwo trwa już siedem lat i wciąż może być wzorem do naśladowania dla wielu par. Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się długim stażem na Instagramie. Opublikowała piękne zdjęcie z mężem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
fot. Instagram:@aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są już 7 lat po ślubie

W showbiznesie mało jest takich par jak Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Córka prezydenta i muzyk są ze sobą już równo dekadę. Mimo upływu czasu, który częściej nadkrusza niż wzmacnia związki małżeńskie, oni nadal cieszą się szczęśliwą miłością. Siedem lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z okazji rocznicy związku Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wtulona w męża. Kuba Badach obdarza ją czułym pocałunkiem.

10 lat razem, 7 lat po ślubie. Drapie mnie brodą, ale go lubię - wyznała była prezydentówna.

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Banacha

Uroczystość była najgłośniejszym wydarzeniem showbiznesowym 2012 roku. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha odbył się 22 września 2012 roku. Para pobrała się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. W ceremonii uczestniczyła prezydencka para Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy oraz mnóstwo gwiazd, dziennikarzy i fotografów. Aleksandra Kwaśniewska poszła do ołtarza w sukni projektu Sabriny Pilewicz. Kreacja wyglądała skromnie, lecz tak naprawdę kosztowała fortunę. Do jej uszycia zużyto 12 metrów jedwabnej tafty z Włoch oraz 400 kryształków Swarovskiego. Kuba Badach miał na sobie smoking z atelier Tomasza Ossolińskiego. Młoda para pojechała w podróż poślubną do Kenii.

RadioZET.pl