,

Agnieszka Radwańska chwali się synkiem. Pokazała urocze zdjęcie

27.07.2020 22:14

Agnieszka Radwańska urodziła kilkanaście godzin temu. Szczęśliwą nowiną jako pierwszy pochwalił się w sieci jej tata - świeżo upieczony dziadek. Teraz przyszedł czas na to, by i sama tenisistka pokazała światu maleństwo. Zamieściła uroczą fotkę małego Jakuba.

Agnieszka Radwańska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Radwańska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek Jakub przyszedł na świat kilkanaście godzin temu, a tę świetną nowinę ogłosił tata byłej tenisistki. Widać, że i ona sama nie mogła się doczekać, by wreszcie pokazać Kubę wszystkim swoim fanom w sieci. Właśnie opublikowała uroczą fotkę, pod którą w krótkim czasie uzbierało się już kilkanaście tysięcy polubień i kilkaset komentarzy z gratulacjami i wyrazami uznania.

Agnieszka Radwańska prezentuje synka Jakuba

A w zasadzie - póki co - prezentuje nóżkę małego Kuby. Na uroczej fotce doskonale widać, jak kruchy i maleńki jest dopiero narodzony człowieczek. Jego stopa jest ledwie dłuższa, niż dłoń jego mamy.

Szczegóły porodu, takie jak to, gdzie odbywał się poród Agnieszki Radwańskiej, nie są znane. Wiadomo z pewnością, że Jakub pojawił się na świecie jeszcze przed godziną 8.00 w poniedziałek, 27 lipca. Z wiadomością o tym od razu pospieszył Robert Radwański, który stwierdził, że "może wszystko".

Po kilku godzinach pierwszym zdjęciem maleństwa pochwalił się w sieci Dawid Celt, czyli tata Kuby. Pokazał maleńką rączkę, chwytającą jego palec. Ale wszyscy czekali, co pokaże mama dziecka. I Agnieszka nie dała im długo czekać.

Przy zdjęciu napisała krótką informację:

"Kubuś jest już z nami. Dziękuje za wszystkie dotychczasowe wiadomości i gratulacje. #mamabyc #szczesliwirodzice #miłość #rodzinawkomplecie".

My również przyłączamy się do gratulacji.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS

Logo radiozet Dzieje się