Obserwuj w Google News

„Agent Gwiazdy” 4: Edyta Górniak zrezygnowała z udziału. Ile zarobiła?

Redakcja
2 min. czytania
07.03.2019 11:29

Udział Edyty Górniak w najnowszej edycji „Agent Gwiazdy” był dla fanów programu ogromnym wydarzeniem. Tymczasem wokalistka wycofała się z udziału w programie po zaledwie dwóch odcinkach. Ile udało się zarobić gwieździe?

„Agent Gwiazdy” 4: Edyta Górniak zrezygnowała z udziału. Ile zarobiła?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Agent Gwiazdy” pojawił się na antenie TVN już po raz czwarty. Widzowie z niecierpliwością oczekiwali kolejnej edycji reality show, w którym znane postacie wykonują ekstremalne zadania i próbują zdemaskować osobę, która sabotuje ich działania. Do najnowszej odsłony programu producenci ponownie zaangażowali znane postacie i postawili na różnorodność. Wśród uczestników znaleźli się między innymi: Andrzej Gołota z małżonką, Maria Sadowska czy podróżnik  Aleksander Doba. Najgłośniej jednak mówiło się o udziale Edyty Górniak, jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Portal Wirtualna Polska informował, że gwiazda za występ w „Agent Gwiazdy” miała otrzymać nawet 400 tysięcy złotych oraz możliwość powrotu do kraju na wypadek koncertów. Takie warunki w jasny sposób pokazywały, że stacja traktuje wokalistkę priorytetowo. Tymczasem, po zaledwie dwóch odcinkach, Górniak zdecydowała się na opuszczenie programu.

ZOBACZ: "Agent Gwiazdy" 4: Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Edyta Górniak znika z „Agent Gwiazdy”

Już przed emisją w telewizji pierwszego odcinka programu mówiło się o szoku, jaki wywołało u Edyty Górniak, jedno z zadań, podczas którego Krystyna Czubówna niemal utonęła w oceanie. Również inne zadania, takie jak wizyta w opuszczonej rzeźni, wywoływały emocjonalne reakcje wokalistki. Najwyraźniej wrażenia były dla gwiazdy zbyt intensywne, ponieważ pod koniec drugiego odcinka poinformowała, że chce zrezygnować z dalszego udziału.

– Chciałam prosić, byś zgodziła się na to, by wymienić mnie na osobę, która miałaby dzisiaj odpaść. Ktokolwiek by to był. Być może byłabym to ja, ale na wszelki wypadek wolę to zrobić teraz – poinformowała Kingę Rusin.

Na Instagramie Górniak podziękowała kolegom i koleżankom z „Agenta” oraz całej produkcji za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

„Poznałam wspaniałe, inspirujące osobowości i poznałam także lepiej własne granice.. Pokonałam największą. Zostając dłużej w programie musiałabym zacząć grać i oszukiwać Współzawodników, których tak polubiłam, a tego nie przewidziałam...Z zapartym tchem będę oglądała dalsze zmagania moich kolegów. Dziękuję z całego Serca za wspaniałą atmosferę podczas realizacji programu”.

AGENT GWIAZDY 4 ODC. 2: Zobacz, co działo się w odcinku?

Rezygnacja piosenkarki to niewątpliwie ogromna strata dla programu. Tym bardziej że z udziałem w dalszej rywalizacji pożegnała się także Krystyna Czubówna.

 

RadioZET.pl./MF