Obserwuj w Google News

39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak zapowiedział hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Maciej Friedrich
2 min. czytania
05.09.2019 10:32
Zareaguj Reakcja

Po wakacjach widzowie TVN będą mogli obejrzeć serial „39 i pół tygodnia”, kontynuację popularnego „39 i pół”. Odgrywający w nim główną rolę Tomasz Karolak zapowiedział, że w serialu znajdzie się hołd dla tragicznie zmarłego producenta Piotra Woźniaka-Staraka. Aktor nazwał serial „testamentem”.

39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak zapowiedział hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Już 8 września na antenie TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu „39 i pół tygodnia”, kontynuacji popularnego przed laty „39 i pół”. Na ekranie ponownie zobaczymy sympatycznego rockmana Darka, w którego wciela się Tomasz Karolak. Podczas prezentacji serialu na ramówce TVN cień na radosną atmosferę kładła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka, uznanego producenta i męża Agnieszki Woźniak-Starak.

39 i pół tygodnia: w serialu znajdzie się hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Tomasz Karolak zdradził, że w „39 i pół tygodnia” znajdzie się pewien element, który odczytywany może być jako hołd dla tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, którego studio pracowało nad serialem. Chodzi tu o jeden z motywów muzycznych, które usłyszymy w produkcji. Piosenkę wykonuje sam Karolak.

Myślę, że serial „39 i pół tygodnia” może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuje w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości, do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki, będą wiedzieli, o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: „A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał – podsumował Karolak.

 Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie dociera to do nas" [WIDEO]

Aktor nie ukrywał, że śmierć Piotra była dla niego i jego najbliższych prawdziwym szokiem.

Na początku chcę powiedzieć, że śmierć Piotra Woźniaka-Staraka bardzo nami wstrząsnęła. Ja przebywałem wtedy z rodziną na urlopie i właściwie nie mogliśmy przejść nad tym do porządku dziennego i śledziliśmy informacje dotyczące Piotra po kilka godzin dziennie – zdradził w wywiadzie.

 

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF