Obserwuj w Google News

Skiba uderzył w byłą żonę. Wpis „Renata robi show” zniknął, ale wiemy, co w nim było

3 min. czytania
10.07.2024 13:46

Z Instagrama Krzysztofa Skiby zniknął wpis wycelowany w byłą żonę. Liderowi Big Cyc ewidentnie puściły nerwy. Wiemy, co tam napisał. 

Krzysztof Skiba całuje w policzek Karolinę Skibę
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Krzysztof Skiba zostawił żonę po ponad 30 latach

Krzysztof i Renata Skiba spędzili razem ponad trzy dekady. Sprowadzili na świat dwóch synów i przeżyli razem szmat czasu i masę przygód. To jednak nie wystarczyło, by ich związek scementował się na tyle, by przetrwać wieczność. Krzysztof Skiba szczęście znalazł u boku młodszej od siebie o 26 lat Karoliny, którą poślubił latem ubiegłego roku. Nie było tajemnicą, że lider Big Cyc związał się z nową wybranką, będąc jeszcze w małżeństwie z żoną Renatą. 

Kilka miesięcy temu kobieta przerwała milczenie i opowiedziała portalowi Show News o swojej perspektywie rozstania. Czuła się zdradzona i źle potraktowana przez byłego męża. Słowa pierwszej pani Skiby skomentowała jej następczyni i tak przez kilka dni byliśmy świadkami dość ostrej medialnej dramy. Wszystko jednak wskazywało na to, że negatywne emocje opadły. Ba, lider Big Cyc oświadczył ostatnio, że… wybacza swojej byłej żonie.

Redakcja poleca

Jednak Renata Skiba nie wybaczyła. W ostatniej rozmowie z portalem Show News powiedziała szczerze co myśli o tym, że jej były mąż w ostatnim czasie mocno aktywizował się w sieci. - Jeśli ma się coś do zaoferowania jako artysta, to nie ma potrzeby sprzedawania dodatków w postaci scen z życia rodzinnego. (...) Im mniej artysta ma do zaproponowania jako twórca, tym bardziej chce zwrócić uwagę byle czym, żeby istnieć medialnie i wywoływać emocje. (...) Zresztą mój były mąż kiedyś uważał tak samo, był zachwycony tym, że nigdy tej zasady nie złamałam i nie imponował mi medialny blichtr. Zawsze szydził z takich zachowań i takich sytuacji, które teraz sam prezentuje - stwierdziła. 

Krzysztof Skiba uderza w Renatę Skibę 

Lider Big Cyc nie zamierzał udawać, że słowa byłej ukochanej do niego nie trafiły. Zamieścił na Instagramie obszerny wpis „Renata robi show”.  „Moja była żona Renata, mimo że od rozwodu minęło już półtora roku, nadal pielęgnuje w sobie urazy, jad i złość, czemu daje aktywny wyraz, udzielając kolejnych wywiadów do g*wnomediów. Niedawno zrobiła piękny prezent prasie plotkarskiej, powtarzając swoje bajki. Nigdy nie komentowałem jej wypowiedzi, ale ponieważ robi się z tego turecki serial, to napiszę tylko, że moja ex żona jest z zawodu lektorem łaciny, ale pewnie niebawem zostanie lektorką komedii romantycznych. Polska komedia jest od pewnego czasu w zapaści i taki zastrzyk pomysłów pani Renaty, może skutecznie ożywić i odświeżyć gatunek. Pewnie co jakiś czas będzie wciskać swój kit mediom i można na tej podstawie nakręcić już płaczliwą serię pt. „Oszukana 1”, „Oszukana 2” i wreszcie„Oszukana 3”” - napisał ostro Krzysztof Skiba. 

Muzyk twierdzi, że żona wiedziała, że zamieszkał u kochanki i miała mu nawet pomagać się pakować. Skiba zdradził warunki układu: „Tymczasem pani Oszukana wiedziała, że mieszkam u Karoliny i się na to godziła (sama nawet pomagała mi się pakować). Warunki były dwa. 1. Kasa miała się zgadzać. 2. Pozory miały być zachowane. Wszystko zmieniło się o 180 stopni, gdy wystąpiłem o rozwód. To był szok, bo nie wierzyła, że zrezygnuję dla nowego związku z prawie całego majątku. Teraz te swoje strategie medialne przeciwko mnie wymyśla, relaksując się na plaży w Dominikanie, gdzie lubi spędzać wolne chwile za pieniądze zabrane z naszego dawnego, wspólnego konta oraz czerpiąc zyski z mieszkań i apartamentów, jakie jej zostawiłem. Najbogatsza lektorka łaciny w Polsce, oświadczyła kiedyś mojej rodzinie, że mnie zniszczy i doprowadzi do tego, że będę umierał z głodu pod mostem. Jak widać po kolejnym wysypie jej żółci medialnej, trzyma się tego planu z żelazną konsekwencją” - grzmiał z poziomu Instagrama lider Big Cyc.

Na koniec pozdrowił „z włoskich wakacji wszystkich tych, którzy jeszcze wierzą w miłość” i zapowiedział, że nigdy już nie skomentuje spraw dotyczących byłej żony. Karolina Skiba przekazała Pudelkowi, że wpis jej męża został usunięty, bo ten postanowił się z Renatą Skibą dogadać. Zwaśnieni ex-małżonkowie mieli ustalić, że nie będą już prać brudów publicznie.

Źródło: Radio ZET/Show News/Pudelek

Nie przegap