Obserwuj w Google News

Przykre wieści o gwieździe „Rancza”. To koniec małżeństwa Emilii Komarnickiej?

3 min. czytania
11.07.2024 10:58

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra-Komarnicki się rozstali? Nad małżeństwem aktorów miały zebrać się czarne chmury. Według plotek gwiazdy „Na dobre i na złe” przechodzą kryzys. Czy ich związek da się jeszcze uratować?

Emilia Komarnicka
fot. Jacek Domiński/East News

Czarne chmury nad małżeństwem Emilii Komarnickiej. „Chodzi struta”

Emilia Komarnicka dała się poznać szerszej publiczności, występując w takich produkcjach jak „Och, Karol 2”, „Ranczo” czy „Na dobre i na złe”. Na planie serialu TVP o lekarzach z Zielonej Góry pracował także Redbad Klynstra. Aktorzy najpierw się zaprzyjaźnili, a w końcu zapałali do siebie uczuciem. W 2017 roku gwiazdy stanęły na ślubnym kobiercu, a wkrótce doczekały się dwóch synów - Kosmy i Tymoteusza. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra rzadko mówią o swoim życiu prywatnym, a mimo to nie udało im się uniknąć plotek na swój temat. Według medialnych doniesień para ma przechodzić kryzys. Czy ich małżeństwo rzeczywiście wisi na włosku?

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra przechodzą kryzys? „Mogło dojść do rozłąki”

W ostatnich latach Emilia Komarnicka próbowała łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Nie było to łatwe, ponieważ musiała dużo podróżować. Aktorka opuszczała Lublin, w którym założyła rodzinne gniazdko razem z Redbadem Klynstrą i gnała na próby do Warszawy. - Każdego dnia spędzałam wiele godzin w samochodzie lub pociągu. Skończyło się tak, że po premierze opadłam z sił, byłam tak wyczerpana. Ja już wiem, że na dłuższą metę nie będę w stanie tak funkcjonować. Za chwilę znów wchodzę w próby w Warszawie. Szukamy więc rozwiązania, bo w Lublinie zostaniemy. Redbad jest tu dyrektorem teatru, podpisał kontrakt, który będzie jeszcze trwał. To jest dla niego bardzo ważne miejsce, nie przystanek - opowiadała w Na Żywo.

W innym wywiadzie Emilia Komarnicka zdradziła, że czasami trudno jest jej się dogadać z mężem. - Redbad został wychowany w zupełnie innej rodzinie niż ja, do tego dochodzą różnice kulturowe między nami, bo on pochodzi z Holandii. Do wielu spraw mamy kompletnie różne podejście. Ja, mimo artystycznej natury, jestem zadaniowa, mocno stoję na ziemi. Jeśli mam coś do wykonania, to chcę to zrobić natychmiast. Natomiast Redbad jest najbardziej produktywny, kiedy działa pod presją czasu - mówiła w rozmowie z PAP. Czy dzielące ich różnice doprowadziły do kryzysu w związku aktorów? Według informacji Świata Gwiazd nad małżeństwem Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry zbierają się czarne chmury.

Redakcja poleca

- Coś jest na rzeczy. Między nimi od dawna pojawiały się zgrzyty i chwilowe kryzysy, ale w ostatnim czasie wszystko wskazuje na to, że mogło dojść do rozłąki. Czy tymczasowej, czy na stałe? Najlepiej wiedzą oni sami, ale nie da się nie zauważyć, że Emilia chodzi struta. Nie chce mówić o swoich problemach, chociaż widać, że coś ją dręczy. Przecież jeśli doszłoby do rozpadu rodziny, to dla niej byłaby to prawdziwa tragedia. Słowa „i że cię nie opuszczę” są dla niej bardzo ważne, dlatego chciałaby za wszelką cenę dotrzymać tej obietnicy - miała powiedzieć znajoma aktorki z planu „Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka na razie nie skomentowała plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Redbadem Klynstrą.

Źródło: Radio ZET/Na Żywo/PAP/Świat Gwiazd

Nie przegap