Obserwuj w Google News

Kanye West kończy karierę muzyczną? „Nie wiem, co zrobić”

2 min. czytania
10.07.2024 13:32

Kanye West rzekomo przechodzi na emeryturę. Świadczy o tym prywatna rozmowa artysty z raperem o pseudonimie Rich The Kid. „Nie wiem, co innego zrobić” – miał napisać muzyk.

Kanye West
fot. SAUL LOEB/AFP/East News

Kanye West przechodzi na emeryturę

Kanye West rzekomo jest gotowy na emeryturę. Mając na koncie 10 albumów studyjnych i aż 24 statuetki Grammy, raper i producent podobno podjął decyzję o zejściu ze sceny muzycznej. Świadczy o tym screenshot, który na instagramowej relacji zamieścił raper Rich The Kid – podaje TMZ.

Z lakonicznej wiadomości, którą miał otrzymać od Westa artysta, dowiadujemy się, że Ye nie jest pewny, czym teraz będzie się zajmował. „Odchodzę z profesjonalnej muzyki. Nie wiem, co innego zrobić” – mogliśmy przeczytać w wiadomości rzekomo wysłanej prze Kanye.

Powołując się na swoje źródła, portal TMZ donosi, że West czuje się wypalony. Przez ostatnie lata miał poświęcić muzyce bardzo wiele i w końcu zdecydował się na odpoczynek. Wciąż pozostaje jednak kilka nieopublikowanych dotąd piosenek z jego udziałem, które mają wkrótce ujrzeć światło dzienne.

Kanye West – kontrowersje

Kanye West zdobył popularność jako muzyk i projektant. W ostatnim czasie jednak jego wkład w rozwój popkultury został przyćmiony przez kontrowersje. Raper został oskarżony przez opinię publiczną o szerzenie antysemityzmu. Ponadto od pewnego czasu mierzy się z oskarżeniami o napaść seksualną i zaleganie z wypłatą milionów dolarów byłej współpracownicy.

West bez wątpienia jest jedną z najbardziej wpływowych osobistości na amerykańskiej scenie hiphopowej. Jego wkład w rozwój kultury i rapowego brzmienia jest doceniany od dekad. Fani jego muzyki z pewnością odczuliby stratę po jego zniknięciu ze sceny. Czy Kanye faktycznie zdecydował się na emeryturę? Czas pokaże…

Źródła: Radio ZET/TMZ.com/Instagram: richthekid

Nie przegap