Obserwuj w Google News

Mokra Billie Eilish reklamuje perfumy. Jest nie do poznania

2 min. czytania
17.11.2022 22:55
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish wypuściła własne perfumy o nazwie Eilish No. 2. Z tej okazji powstała akcja marketingowa, ukazująca piosenkarkę w niespodziewanej odsłonie.

Billie Eilish
fot. Billie Eilish/Instagram/Invision/Invision/East News

Amerykańska piosenkarka Billie Eilish zaskoczyła świat metamorfozą. Artystka zmieniła się nie do poznania z powodu kampanii marketingowej swoich perfum.

Billie Eilish w reklamie perfum

Od kilku lat Billie Eilish święci sukces za sukcesem. Ma dopiero 20 lat, a już jest laureatką Oscara, siedmiu nagród Grammy, czterech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019 oraz Apple Music Awards 2019.

Redakcja poleca

Nic więc dziwnego, że postanowiła pójść w ślady starszych koleżanek po fachu i stworzyć własną markę perfum. Mowa o Eilish No. 2, które doczekały się zmysłowej reklamy z piosenkarką w roli głównej.

Zgadnijcie COOOOOO?! Eilish No. 2 będą dostępne jutro o 9:00 czasu pacyficznego w USA!!!!!!!!!! Na billieeilishfragrances.com!!!!!!!!!! Jestem zachwycona. Nie mogę się doczekać, aż będziecie je mieć.
Glen Luchford, dziękuję za bycie najlepszym i powołanie do życia mojego deszczowego świata Eilish No. 2.
Eilish No. 2. jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autorem powyższych zdjęć jest Glen Luchford. Kampania nawiązuje swoją konwencją do teledysku Eilish do utworu "Happier Than Ever", w którym pojawia się, tańcząc w deszczową noc.

Redakcja poleca

Eilish No. 2: kiedy perfumy trafią do sprzedaży?

Zapach perfum opisywany jest jako "mroczny, drzewny i kuszący". Eilish No. 2 kosztuje 72 dolary (około 330 złotych) i będzie dostępny wyłącznie na BillieEilishFragrances.com od 18 listopada 2022 roku. Na razie nie wiadomo, czy kosmetyk trafi do Polski.

RadioZET.pl/Instagram