Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: zmiany na planie. Dawid Kwiatkowski ujawnia szczegóły nowej edycji

2 min. czytania
25.08.2020 14:30
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids 4” już wkrótce na antenie TVP2. Właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu. W związku z pandemią koronawirusa producenci musieli wprowadzić na planie wiele zmian. Juror Dawid Kwiatkowski zdradził, co się zmieni w nowej edycji „The Voice Kids”.

Dawid Kwiatkowski
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

The Voice Kids to jeden z najpopularniejszych programów talent show w polskiej telewizji. Już niedługo widzowie TVP2 będą mogli śledzić zmaganiach uczestników nowej edycji.

Ruszyły właśnie zdjęcia do „The Voice Kids 4”. Przez pandemię koronawirusa producenci byli zmuszeni wprowadzić kilka zmian.

The Voice Kids 4: zmiany na planie. Dawid Kwiatkowski ujawnia szczegóły

Dawid Kwiatkowski jest jednym z jurorów „The Voice Kids 4”. Wokalista wraz z innymi trenerami, czyli Cleo, Tomsonem i Baronem, rozpoczął prace nad nowym odcinkami programu.

Pierwsze dni na planie czwartej edycji Dawid Kwiatkowski postanowił wykorzystać na relacje zza kulis. Juror opublikował na Instagramie kilka nagrań ze studia nagraniowego, na których opowiedział m.in. o zmianach w „The Voice Kids 4”.

Okazuje się, że w związku z pandemią koronawirusa trenerzy nie mogą podchodzić do uczestników w trakcie Przesłuchań w Ciemno. W poprzednich edycjach bardzo często dochodziło do wspólnych występów dzieci z jurorami.

Nie możemy mieć kontaktu z dziećmi. Dla ich bezpieczeństwa i dla naszego — przyznał Dawid Kwiatkowski, który przez pandemię nie może także wręczać osobiście uczestnikom słynnej chusty swojej drużyny.

To nie koniec zmian na planie. W związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem producenci „The Voice Kids 4” podjęli decyzję o braku publiczności na nagraniach. Dzieci występują więc przed pustą widownią.

Z publicznością byłoby o wiele lepiej. Znaleźliśmy jednak dużo plusów tej sytuacji. Rozmowa. W końcu słyszymy tak naprawdę, co uczestnik mówi do nas. I to nas niesie - rozmowa. Dużo się dowiadujemy — dodał Kwiatkowski na Insta Stories.

The Voice Kids 4: premiera. Kiedy pierwszy odcinek nowej edycji?

Premiera „The Voice Kids 4” zbliża się wielkimi krokami. Dokładna data pierwszego odcinka nie jest znana, ale nowa edycja zadebiutuje na antenie TVP2 zimą 2021 roku.

Wcześniej widzowie Telewizji Polskiej zobaczą nowe edycjeThe Voice of Poland” i The Voice Senior.