Obserwuj w Google News

Sylwia Grzeszczak wróciła z singlem „Prawda o nas”. W teledysku śpiewa jej córeczka [WIDEO]

2 min. czytania
09.04.2021 11:01
Zareaguj Reakcja

Sylwia Grzeszczak wróciła z nowym singlem „Prawda o nas”, który zapowiada czwarty już solowy album piosenkarki. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk, gdzie pojawiły się niepublikowane wcześniej filmy pokazujące prywatne życie Grzeszczak. W klipie możemy usłyszeć także śpiewającą córeczkę wokalistki.

Sylwia Grzeszczak
fot. mat. prasowe

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek ostatnich lat. Ma na swoim koncie mnóstwo przebojów, a jej trzy solowe albumy zyskał statusy multiplatynowych płyt.

Po dłuższej przerwie Sylwia Grzeszczak powraca z nowym singlem „Prawda o nas”, który jest pierwszą zapowiedzią jej kolejnego albumu. Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk z niepublikowanymi wcześniej nagraniami pokazującymi życie prywatne artystki i trasy koncertowe.

Zobacz także:  Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło w singlu „Za krótki sen”. Artystka zdradziła, kiedy płyta [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak wróciła z nowym singlem „Prawda o nas”

„Prawda o nas” to tytuł najnowszego singla Sylwii Grzeszczak, pierwszego premierowego utworu piosenkarki od 2019 roku.

Utwór to pierwsza zapowiedź nowego, czwartego już solowego albumu Sylwii Grzeszczak. Piosenkarka nie zdradziła na ten moment daty premiery płyty.

Jak zdradziła sama artystka, melodia singla „Prawda o nas” zrodziła się ponad rok temu w samochodzie, kiedy wokalistka podróżowała po Europie.

Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane – czytamy w zapowiedzi.

Zobacz także:  Sylwia Grzeszczak zaatakowana na scenie. "Ktoś próbował wyrządzić mi krzywdę"

Sylwia Grzeszczak o wyjątkowym teledysku do singla „Prawda o nas”

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała także wyjątkowy teledysk do nowego singla „Prawda o nas”, w którym pojawiły się niepublikowane dotąd materiały wideo. Na nagraniach możemy zobaczyć ujęcia z życia prywatnego gwiazdy czy momenty z tras koncertowych. W wideoklipie słyszymy także śpiewającą 5-letnią córeczkę piosenkarki, Bognę.

W głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i niewyreżyserowany. Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki – mówi Sylwia Grzeszczak o klipie.

RadioZET.pl/mat.prasowe