Obserwuj w Google News

Natalie Imbruglia obecnie. Tak dziś wygląda 45-letnia autorka hitu "Torn" [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
04.02.2020 12:57
Zareaguj Reakcja

Natalie Imbruglia podbiła listy przebojów piosenką „Torn”. Od tego czasu minęło już jednak ponad 20 lat. 4 lutego popularna niegdyś piosenkarka skończyła 45 lat. Jak dziś wygląda Natalie Imbruglia? Zobaczcie najnowsze zdjęcia wokalistki z Australii.

Natalie Imbruglia obecnie tak dziś wygląda 45-letnia autorka hitu Torn foto
fot. Youtube screen

Natalie Imbruglia skończyła 45 lat. Tak dziś wygląda autorka hitu Torn

Natalie Imbruglia to wokalistka, której niegdyś wróżono wielką karierę. Wszystko za sprawą ogromnego sukcesu hitu „Torn”. Utwór, będący tak naprawdę coverem piosenki zespołu Ednaswap, podbił światowe listy przebojów w 1998 roku. Dziś jest uznawany za jeden z największych klasyków lat dziewięćdziesiątych i można go nadal usłyszeć bardzo często w stacjach radiowych.

 

Kolejne single oraz płyty Natalie Imbruglii nie zrobiły już jednak furory i nie zdołały osiągnąć wielkich sukcesów. Choć kariera wokalistki z Sydney nie rozwinęła się tak, jak przewidywano, artystka nie zdecydowała się porzucić muzyki. W 2020 roku piosenkarka planuje podobno wydać swój kolejny, szósty już album studyjny.

4 lutego Natalie Imbruglia skończyła 45 lat. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda autorka wielkiego przeboju „Torn”? Trzeba przyznać, że wokalistka prezentuje się świetnie i nie przestaje zachwycać urodą. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Natalie Imbruglia.

RadioZET.pl/PK