Obserwuj w Google News

Alanis Morissette wystąpi w Warszawie. Kiedy bilety trafią do sprzedaży?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.02.2020 10:48
Zareaguj Reakcja

Alanis Morissette wystąpi w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej. Koncert słynnej kanadyjskiej piosenki i autorki wielu przebojów odbędzie się 10 października w EXPO XXI w Warszawie. Wokalistka będzie promować nową płytę zatytułowaną „Such Pretty Forks In The Road”. Na koncert Alanis Morissette w Polsce zaprasza Radio ZET.

Alanis Morissette wystąpi w Warszawie kiedy bilety trafią do sprzedaży
fot. mat. prasowe

Alanis Morissette w Polsce. Koncert w EXPO XXI w Warszawie

Alanis Morissette wystąpi w Warszawie. Koncert siedmiokrotnej laureatki nagrody Grammy i autorki przeboju "Ironic" zostanie zorganizowany już 10 października w EXPO XXI. Gościem specjalnym podczas występów w Europie będzie Liz Phair.

W ramach nowej trasy koncertowej Alanis Morissette będzie świętować 25-lecie albumu „Jagged Little Pill”. Polska publiczność usłyszy także premierowe utwory z nowej płyty „Such Pretty Forks In The Road”, której premiera odbędzie się już 1 maja. Krążek zapowiada m.in. piosenka „Smiling”.

Bilety na koncert Alanis Morissette w Warszawie trafią do ogólnej sprzedaży dostępne od piątku 28 lutego od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 26 lutego o 10:00 i zakończy się w piątek, 28 lutego o 09:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 27 lutego o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 28 lutego do 10.00.

Alanis Morissette w Warszawie
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK