Obserwuj w Google News

Agnieszka Mazurek nie żyje. Koledzy z zespołu pożegnali gwiazdę disco-polo

Sylwia Wamej
2 min. czytania
13.04.2022 09:54
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Mazurek, wokalistka zespołu Lider Dance nie żyje. Wiadomość o jej śmierci pojawiła się 12 kwietnia na portalu disco-polo.info. Również koledzy z zespołu z ogromnym smutkiem pożegnali koleżankę.

Agnieszka Mazurek
fot. Facebook.com/ Lider Dance

Agnieszka Mazurek nie żyje. Wiadomość o śmierci wokalistki Lider Dance pojawiła się 12 kwietnia na portalu disco-polo.info. informacja o śmierci Agnieszki zasmuciła zarówno fanów gwiazdy, jak i kolegów z zespołu. Do sieci trafiło poruszające pożegnanie Mazurek, opublikowane przez kolegów z grupy.

"Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu" – napisali Marcin Madajski i Marcin Tomczyk, z którymi Agnieszka tworzyła grupę.

Zobacz też:  Jacek "Budyń" Szymkiewicz, twórca zespołu Pogodno nie żyje. Miał 48 lat

Agnieszka Mazurek nie żyje. Koledzy z zespołu pożegnali gwiazdę disco-polo

"Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach" - napisali członkowie grupy Lider Dance.

Pod facebookowym postem pojawił się wysyp komentarzy zasmuconych fanów, którzy wciąż nie dowierzają, że Agnieszka Mazurek nie żyje.

Redakcja poleca

"Wielka strata dla całej branży disco polo. Wielka strata dla rodziny, zespołu i przyjaciół. Ogromna strata! Niech spoczywa w pokoju [*]. Marcin, Marcin, przyjmijcie od nas najgłębsze wyrazy bólu i współczucia", "wyrazy najszczerszego żalu i współczucia dla całej rodziny Agnieszki oraz kolegów z zespołu. Nie do uwierzenia... Nadal to do mnie nie dociera... Taka młoda osoba i nagle jej nie ma wśród nas", "piękna, niezwykle utalentowana, emanująca niezwykłą energią... Moje wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych wielka strata, cudowny człowiek", "najgłębsze wyraz współczucia. Taki piękny głos i młoda dziewczyna", "nie do uwierzenia. Taka ambitna i zawsze uśmiechnięta" - pisali zrozpaczeni fani.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci kobiety. Agnieszka Mazurek tworzyła zespół Lider Dance wspólnie z Marcinem Madajskim oraz Marcinem Tomczykiem. Ich przygoda zaczęła się m.in. występem na festiwalu w Ostródzie.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]