Obserwuj w Google News

Tarot na lipiec 2024. Horoskop z kart dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
24.06.2024 10:05

Lipiec to w astrologii sezon zodiakalnego Raka i niezwykle emocjonalny czas. Do głosu dochodzą stłumione uczucia, których nie da się już dłużej racjonalizować. Doprowadzi to do wielu konfrontacji, ale część znaków zodiaku zrobi wszystko, by ich uniknąć. Mogą wycofać się do swojego wnętrza i uciec przed wszystkimi. Jakie energie będą dominowały w życiu poszczególnych znaków? Oto horoskop z kart tarota na lipiec 2024.

Tarot na lipiec 2024
fot. Shutterstock

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Baran

Baran. Uzależnianie poczucia własnej wartości od innych nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli będziesz ze sobą szczery, od razu przyznasz, że zdanie tych osób tak naprawdę zupełnie cię nie obchodzi. Karta Rycerz Buław radzi, żebyś przez cały miesiąc podążał za instynktem i nie pytał nikogo, co o tym myśli. Wtedy poznasz swoich prawdziwych przyjaciół.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Byk

Byk. Nie unikaj w tym miesiącu trudnych rozmów. Karta 3 Denarów wskazuje na to, że właśnie teraz masz szansę wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i wypracować z kimś wspólny język. W sezonie zodiakalnego Raka łatwiej ci wyczuć, jakie emocje skrywają inni. Możesz rozwiązać konflikt, który męczył cię od dawna. Nareszcie zostaniesz wysłuchany przez kogoś, kto do tej pory ignorował twoje słowa.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Bliźnięta

Bliźnięta. Nawet najlepsza wakacyjna zabawa, jakiej teraz doświadczysz, nie będzie w stanie sprawić, że zapomnisz o wyrzutach sumienia. Karta 9 Mieczy zapowiada trudne chwile. W minionym miesiącu okazałeś komuś lekceważenie i go zraniłeś, ale udało ci się o tym zapomnieć. W lipcu nie będzie to możliwe. Zaczniesz o tym śnić, a także rozmyślać dniami i nocami. Nic nie okaże się teraz ważniejsze niż nadzieja, że powiesz kiedyś "przepraszam", a druga strona ci wybaczy.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Rak

Rak. Istnieje możliwość, że miesiąc upłynie ci wyjątkowo spokojnie. Karta Umiarkowanie informuje o wewnętrznej harmonii, która będzie odczuwalna także na zewnątrz, w twoich relacjach z otoczeniem. Chociaż lipiec często bywa dla ciebie dość nerwowy, w tym roku prawdopodobnie tak się nie stanie. To efekt mądrych decyzji, jakie podejmowałeś w ostatnich miesiącach. 

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Lew

Lew. Czas na powrót stać się sobą. Karta Siła zapowiada, że niektóre lwy zaryczą już na kilka tygodni przed swoimi urodzinami. Jeśli będziesz wśród nich, uświadomisz sobie teraz, że nie wolno ci już dłużej walczyć ze swoją prawdziwą naturą. Udawanie kogoś, kim nie jesteś, głęboko cię zasmucało. Okaż ludziom pewność siebie i sięgnij po to, czego pragniesz. Już wystarczy tego ustępowania innym.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Panna

Panna. Poznasz kogoś niezwykłego i poczujesz się nim zafascynowany. Karta Paź Kielichów wskazuje, że ta relacja okaże się dla ciebie ciekawą inspiracją. Aby sprawdzić, czy warto w nią inwestować, przyjrzyj się swoim zachowaniom. Jeśli dzięki obecności tej osoby nabierzesz otwartości, staniesz się bardziej kreatywny i chętny do działania, dbaj o tę przyjaźń. Jeśli jednak zauważysz, że nagle stanąłeś w miejscu - wycofaj się z tej sytuacji. 

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Waga

Waga. To, co osiągniesz w tym miesiącu, będzie niemal spektakularne. Karta 6 Buław zapowiada dużą wygraną, za którą inni zaczną cię podziwiać. Pokonasz którąś ze swoich słabości, wykonasz duży krok na ścieżce rozwoju albo po prostu wykażesz się swoim talentem i rozkochasz w sobie publiczność. Ten miesiąc przyniesie ci popularność, o jakiej od dawna marzysz.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Skorpion

Skorpion. Dla pewnej osoby w swoim otoczeniu jesteś inny niż dla pozostałych. Narzucasz jej własną wizję rzeczywistości, a także zmuszasz ją do wielu rzeczy, na które wcale nie ma ochoty. Ustępuje ci, bo obawia się konfliktu, ale nie oznacza to, że darzy cię sympatią. W głębi duszy czuje do ciebie zupełnie coś innego. Karta 7 Mieczy informuje, że nie widzisz tej sytuacji taką, jaką jest.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Strzelec

Strzelec. W nadchodzących tygodniach nie powinieneś się spodziewać ogromnych zmian. Jeśli nadejdą, to dopiero pod koniec lata. Karta 3 Kielichów podpowiada, żebyś teraz skupił się na przyjemnych kontaktach z ludźmi. Umawiaj się na spotkania i ciesz się tym, co masz. Koleżeńskie relacje mogą rozwinąć się w coś więcej - przynieść ci przyjaźń, miłość lub owocną współpracę.  

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Koziorożec

Koziorożec. Brakuje ci ostatnio spontaniczności, bo głęboko przeżywasz coś, co się zakończyło. Rozpamiętujesz dawne przeżycia i przez to nie widzisz, jak wiele okazji cię omija. Karta 4 Kielichów mówi o tym, że w każdej chwili możesz wyjść z apatii, zostawić za sobą smutek i zniechęcenie. Tuż obok czekają ludzie, którzy chcą ci dać miłe doświadczenia. Zauważysz ich? 

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Wodnik

Wodnik. Rozwój osobisty to teraz dla ciebie najbardziej odpowiednia ścieżka. Tam znajdziesz inspirację na nadchodzące tygodnie i zrozumiesz, jakie błędy popełniałeś do tej pory. Karta Paź Denarów podpowiada ci, byś pamiętał, że czasem tylko jedna książka wystarczy do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu. Zainteresuj się psychologią.

Tarot na lipiec 2024 dla wszystkich znaków zodiaku — Ryby

Ryby. Abyś mógł w tym miesiącu poczuć się dobrze, postaraj się zrównoważyć żywioł Wody z żywiołem Ognia. Pomoże ci spędzanie czasu z Baranem, Lwem albo Strzelcem. Karta As Buław wskazuje, że warto podyskutować z nimi o swoich sprawach. Mają zupełnie inne podejście, więc prawdopodobnie się z nimi nie zgodzisz. Wiele jednak skorzystasz, kiedy zetkniesz się z ich energią. Dodadzą ci odwagi i podpowiedzą, jak zaufać sobie.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap