Obserwuj w Google News

Quentin Tarantino zapłacił majątek za lizanie stóp? Lizał "aż wyglądały jak suszone śliwki"

2 min. czytania
31.05.2023 20:11
Zareaguj Reakcja

Quentin Tarantino miał zapłacić niemałą kwotę za lizanie kobiecych stóp. Reżyser od dekad jest posądzany o fetysz tej części ciała.

Od zmierzchu do świtu - Quentin Tarantino - kadr z filmu
fot. Miramax Films/materiały promocyjne

Pojawiły się kolejne oskarżenia Quentina Tarantino o podofilię, czyli seksualne zainteresowanie kobiecymi stopami. Według najnowszych doniesień, kultowy reżyser miał zapłacić pokaźną sumkę za możliwość lizania stóp tancerki.

Quentin Tarantino: afera stópkowa

O tym, że Tarantino może mieć pociąg do kobiecych stóp, plotkuje się od dawna. Wskazuje na to powracający jak bumerang motyw, pojawiający się w jego filmach - długie i nieprzypadkowe ujęcia na bose stopy aktorek współpracujących z filmowcem. Wśród gwiazd, które pokazywały stopy u Tarantino, znalazły się między innymi Uma Thurman, Bridget Fonda, Diane Kruger, Margot Robbie czy Rosario Dawson. W horrorze "Od zmierzchu do świtu" Roberta Rodrigueza, w którym wystąpił Tarantino, grany przez niego bohater ssie palce u nóg wampirzycy, w którą wcieliła się Salmę Hayek.

Redakcja poleca

Sam Tarantino nie potwierdził nigdy oficjalnie, że jest fetyszystą. Jednak jedna z prowadzących podcast Get in the Car - Page Rad, która pracuje w klubie nocnym Crazy Girls w Hollywood, twierdzi, że była świadkinią tego, jak reżyser wynajmował salę VIP i było to związane z jego domniemanym fetyszem. 

Oglądaj

Według Rad, Tarantino chciał tancerkę z "największymi cyckami i największą du*pą". Kobieta miała oglądać występ tancerki przez kamerę monitoringu zamontowaną w sali.

On siada, ona zaraz zrobi swoje… zdejmuje bluzkę. On nagle wstaje, rzuca ją na je*ane siedzenie, zdejmuje jej buty jeden, potem drugi i po prostu zaczyna lizać podeszwy jej stóp i ssać palce.

Według podcasterki sytuacja miała trwać około 30 minut. Zdaniem Rad wyssany palec u nogi tancerki wyglądał jak suszony owoc.

Wiesz, kiedy bierzesz kąpiel z bąbelkami. [Stopy wyglądają] jak suszone śliwki.

Zdaniem Rad Tarantino miał zapłacić za ten seans około 10 tysięcy dolarów, czyli ponad 40 tysięcy złotych. Reżyser ani jego przedstawiciele nie skomentowali tych rewelacji.

Fetysz stóp: czym jest?

Fetysz stóp jest jednym z wielu fetyszy seksualnych człowieka. Polega on na odczuwaniu silnego pociągu erotycznego do damskich lub męskich stóp. Dla niektórych osób podofilia może przejawiać się w adoracji, pieszczotach lub masażu stóp partnera lub partnerki, podczas gdy dla innych może być elementem gry wstępnej lub nawet samego stosunku seksualnego.

Należy pamiętać, że fetysze są naturalną częścią ludzkiej seksualności, i o ile są praktykowane zgodnie z zasadą dobrowolności, zgody i szacunku do partnera lub partnerki, nie ma w nich nic złego ani szkodliwego. Trzeba jednak mieć na uwadze granice i respektować je u osób, z którymi uprawia się seks. Nie wszystkie osoby będą zainteresowane realizacją marzeń fetyszystów stóp.
Zawsze warto skonsultować się z terapeutą seksualnym lub specjalistą do spraw zdrowia seksualnego, którzy mogą pomóc udzielić dodatkowej wiedzy i wsparcia w tym zakresie.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Youtube