Obserwuj w Google News

„Spider-Man: Daleko od domu”: Zwiastun filmu ze spoilerem z „Avengers: Koniec gry”

Maciej Friedrich
2 min. czytania
07.05.2019 09:36
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawił się zwiastun nowego hitu ze stajni Marvela. „Spider-Man: Daleko od domu” to kolejna odsłona przygód Człowieka-Pająka. Zapowiedzi nie powinny jednak oglądać osoby, które nie widziały jeszcze „Avengers: Koniec gry”.

„Spider-Man: Daleko od domu”: Zwiastun filmu ze spoilerem z „Avengers: Koniec gry”
fot. Instagram:@spidermanfarfromhomemovie

„Avengers: Koniec gry” był jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów z filmowej stajni Marvela. Zwieńczenie wieloczęściowej sagi, która prezentowała historię zarówno samych Avengers, jak i solowe przygody komiksowych superbohaterów, dobiegła końca. Oczywiście to nie koniec kinowych adaptacji uniwersum, ale tak zwana III faza MCU została zakończona. Wytwórnia zaplanowała dla widzów jeszcze wiele nowych filmów.

Jednym z nich jest „Spider-Man: Daleko od domu”, czyli kolejna odsłona przygód Człowieka-Pająka, w którego wcieli się Tom Holland. Polska premiera produkcji zapowiedziana została na 5 lipca 2019 roku. W sieci możemy już oglądać zwiastun filmu. Jednak już na samym początku sam główny bohater ostrzega nas przed spoilerami z „Avengers: Koniec gry”. My również przestrzegamy, że czytanie dalszej części artykułu może popsuć zabawę tym, którzy nie widzieli jeszcze kasowego hitu Marvela.

„Spider-Man: Daleko od domu”: Zwiastun w sieci [UWAGA SPOILERY]

Co takiego nowy Człowiek-Pająk zdradza fanom uniwersum? Sporo, ponieważ jest w zasadzie epilogiem przygód Avengersów. W zwiastunie Nich Fury przedstawi Petera Mysterio (w tej roli Jake Gyllenhaal), który opowie mu o otwarciu otworu między wymiarami. Stało się to, kiedy Thanos „pstryknął palcami”. Można z tego wywnioskować, że do przygody dołączą zupełnie nowe postacie lub alternatywne wersje już znanych. Co więcej, zwiastun sugeruje również śmierć jednej z kluczowych dla sagi Avengers postaci. Domyślni fani, którzy jeszcze nie widzieli „Końca gry”, z pewnością odgadną, o kogo chodzi. 

„Spider-Man: Daleko od domu” zapowiada się nie tylko na kolejny pełen akcji film Marvela, ale też na pomost pomiędzy trzecią a czwartą fazą uniwersum.

 

RadioZET.pl/MF