Obserwuj w Google News

TOP 10 produkcji na Netflixie. Co obecnie oglądają Polacy? [TYTUŁY]

Roksana Orlicka
2 min. czytania
29.03.2022 13:39
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy się wyczekiwany serial "Bridgertonowie". Bibliotekę Netflixa zasilił drugi sezon produkcji. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Bridgertonowie 2
fot. Liam Daniel/Netflix

Co warto obejrzeć na NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim nowe odcinki serialu "Bridgertonowie". Kolejny sezon przedstawia historię zupełnie innego członka słynnego rodzeństwa. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  „Bridgertonowie”: będzie 3. sezon. O kim i o czym opowiedzą nowe odcinki największego hitu Netflixa?

Popularne filmy i seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Bridgertonowie". To jedna z najpopularniejszych oryginalnych produkcji Netflixa. Nic dziwnego, że drugi sezon budzi tak wielkie emocje. Tym razem jest to opowieść o losach innego członka rodziny Bridgertonów - Anthony'ego Bridgertona. Nowe odcinki obfitują w skandale i intrygi. Mężczyzna postanawia się ożenić. Okazuje się, że musi jednak natrafić na przeciwniczkę w postaci siostry swojej wybranki.

Następne dwie pozycje zajmują już polskie produkcje. Pierwsza z nich to film "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Produkcja została doszczętnie zmiażdżona przez krytyków, jednak widzowie najwidoczniej są ciekawi, jak dalej potoczyły się losy znanych i lubianych bohaterów. W końcu nowe części filmu w dużej mierze bazują na sentymencie do produkcji sprzed lat. 4. część filmu "Kogel Mogel" w dużej mierze skupia się na miłości Agnieszki i Marcina oraz Kasi i profesora Wolańskiego.

Podium zamyka natomiast serial "Krakowskie potwory" - nowość sprzed kilku tygodni. To pierwszy polski serial grozy produkcji Netflixa. Jest to opowieść o losach Alex, która dołącza do tajemniczego profesora i jego grupy studentów. Badają oni zjawiska paranormalne i mierzą się z demonami.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Bridgertonowie"
  2. "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"
  3. "Krakowskie potwory"
  4. "Czarny krab"
  5. "W dobrych rękach"
  6. "Najmro"
  7. "Czy to ciasto?"
  8. "Psi patrol"
  9. "Tabu"
  10. "Projekt Adam"

Zobacz także:   Film Netflixa o życiu Marilyn Monroe z Aną de Armas tylko dla dorosłych

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl

Najchętniej oglądane seriale Netflixa w historii. Te produkcje nie mają sobie równych! [TOP 10]