Obserwuj w Google News

"Sherlock Junior": Netflix planuje stworzenie filmu o młodym Sherlocku

2 min. czytania
13.10.2020 15:34

"Sherlock Junior" to jeden z projektów, do których przymierza się platforma Netflix. Czego miałby dotyczyć film i kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Sherlock Junior": Netflix planuje stworzenie filmu o młodym Sherlocku
fot. ROBERT VIGLASKI/Photoshot/East News

Sherlock Holmes to powszechnie znana i lubiana postać. Historia popularnego detektywa doczekała się już wielu interpretacji, a najnowszą z nich mieliśmy okazję podziwiać w filmie platformy Netflix "Enola Holmes", gdzie wcielił się w niego Henry Cavill. Wygląda na to, że serwis streamingowy nie zakończył jeszcze swojej przygody z Holmesem. W planach jest bowiem film "Sherlock Junior", opowiadający o młodości legendarnego bohatera.

"Sherlock Junior" - film o młodym Sherlocku od Netflix

Jak donosi portal Whats On Netflix, włodarze platformy przymierzali się do tej produkcji już od dłuższego czasu. Po sukcesie filmu "Enola Holmes", "Sherlock Junior" miał trafić na listę priorytetów platformy.

Zmiany na Netflixie. Zniknie irytujący użytkowników komunikat

Za scenariusz do filmu "Sherlock Junior" miałby odpowiadać Ehren Kruger ("Dumbo", "Top Gun Maverick"), a swój udział w projekcie ma mieć również Matt Kuzma. Wyżej wymieniony portal podzielił się również opisem fabuły, który brzmi następująco:

Sherlock Junior podąża za współczesnym młodym Johnem Watsonem, który rozmawia z brytyjskim emigrantem i nowym sąsiadem z RD, Sherlockiem Holmesem, aby rozwiązać zagadkę dziwnego zniknięcia i klątwy rzuconej na ich miasto przez wiedźmę. Kompletując zespół złożony z dzieci, muszą współpracować, aby uniknąć czyhających na nich niebezpieczeństw i odnaleźć skarb, który pozostawiła wiedźma.  - Opis fabuły filmu "Sherlock Junior" opublikowany przez Whats On Netflix

"Sherlock Junior" - premiera

Na obecną chwilę nie ujawniono żadnych szczegółów związanych z premierą filmu "Sherlock Junior", gdyż produkcja jest jeszcze we wczesnej fazie planowania. Niczego również oficjalnie nie ogłoszono. Jeśli jednak film ostatecznie powstanie, najwcześniejszą realną datą debiutu jest przełom 2021 i 2022 roku.

Ku jezioru - ile odcinków ma serial? O czym jest serialu Ku jezioru? [OBSADA, STRESZCZENIE]