Obserwuj w Google News

Projekt Lady 4 odcinek 4: Metamorfozy uczestniczek. Zobacz, jak się zmieniły [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
11.06.2019 11:16
Zareaguj Reakcja

W 4. edycji „Projektu Lady” przyszedł czas na zmianę wizerunku uczestniczek. Dziewczęta zmieniły nie tylko ubrania, ale również fryzury, część z nich pozbyła się także kolczyków. Trzeba przyznać, że w nowej odsłonie niektóre z nich są niemal nie do poznania. Mentorki mogą być z siebie zadowolone.

Projekt Lady 4 odcinek 4: Metamorfozy uczestniczek. Zobacz, jak się zmieniły [ZDJĘCIA]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

„Projekt Lady 4” po raz kolejny przyciągnął przed ekrany widzów zainteresowanych tym, jak niegrzeczne dziewczęta starają się zostać prawdziwymi damami. Poprzednie edycje pokazały, że dla wielu uczestniczek udział w programie był prawdziwym życiowym przełomem. W czwartym odcinku mentorki postanowiły popracować nad wizerunkiem podopiecznych. Wiele z nich stawiało na krzykliwy wygląd, często by zwrócić na siebie uwagę otoczenia lub walczyć z kompleksami. Tatiana Mindewicz-Puacz postanowiła przepracować z dziewczętami kwestię samoakceptacji i wyjaśnić, że bycie naturalną to klucz do sukcesu. Pomogła jej w tym modelka Karolina Pisarek.

Projekt Lady 4: Jak zmieniły się uczestniczki?

Dziewczęta po rozmowie z mentorką i modelką były bardzo zdziwione faktem, że nawet gwiazdy miewają kompleksy. Po rozmowie przyszedł czas na zmianę wizerunku. Sztuczne paznokcie, rzęsy oraz kolczyki odeszły w zapomnienie, ku rozpaczy części uczestniczek. Nie brakowało łez oraz ostrej wymiany zdań. Ostateczny efekt był jednak zdumiewający, niektóre dziewczęta w naturalnej odsłonie były wręcz nie do poznania.

Po przemianach przyszedł czas na elegancki obiad, podczas którego uczestniczki surowo oceniała mentorka Irena Kamińska-Radomska. Kontakt ze sztuką zapewniły wizyty w Muzeum Narodowym, Mateczniku Mazowsze i Filharmonii Narodowej. Z programem pożegnała się Małgorzata Bartnik.

Poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniły się uczestniczki „Projektu Lady”.

 

RadioZET.pl/MF