Obserwuj w Google News

Netflix testuje nową funkcję. Dzięki „Fast Laughs” jeszcze łatwiej polecisz znajomym ulubiony serial

1 min. czytania
04.03.2021 16:46
Zareaguj Reakcja

Netflix wciąż wprowadza innowacje do swojej platformy, aby jego produkt był najatrakcyjniejszy na rynku. Konkurencja nie śpi, więc włodarz serwisu VOD dwoją się i troją, by zapewnić użytkownikom nowe, niespotykane nigdzie indziej funcje. Czym są „Fast Laughs”, nowy dodatek do aplikacji mobilnej?

Netflix wprowadza nową funkcję
fot. LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News

Najnowsza aktualizacja Netflixa nastawiona jest na zwiększenie zasięgu platformy. Nowa funkcja, nazywa się „Fast Laughs” i jest pomyślana z myślą o sieciach społecznościowych. 

W specjalnej zakładce o nazwie „Fast Laughs” pojawi się specjalnie wyselekcjonowana seria klipów z najzabawniejszymi scenami z popularnych seriali, czy występów stand-upowych. Klipy są pomyślane w taki sposób, by można było wysyłać je na wybrane media społecznościowe i komentować bieżące komentarze, nieco jak gify, które wysyłamy znajomym. Ta funkcja sprawi zaś, że jeszcze łatwiej będziemy mogli podzielić się z kimś fragmentami ulubionych produkcji.

Dodatkowo nowe okno w aplikacji mobilnej pozwoli samym użytkownikom zasmakować w humorze produkcji, których być może nie mieli szansy wcześniej poznać. 

Netflix zabiera się za podcasty? Gigant VOD testuje nowe, niestandardowe rozwiązanie

"Fast Laughs" - nowa funkcja Netflixa - wideo promocyjne

Funkcja jest chwilowo w fazie testów, ale patrząc na działania samego Netflixa w social mediach, już wkrótce może stać się obowiązującym standardem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Czytaj także:   "Asterix i Obelix" - Netflix zamówił serial animowany o słynnej parze Galów

RadioZet.pl/mat. prasowe Netflix/Twitter/Facebook