Obserwuj w Google News

Chcesz zagrać w produkcji Netflixa? Nic prostszego – po prostu zgłoś się na ten casting

1 min. czytania
11.05.2021 12:02
Zareaguj Reakcja

Netflix ogłasza nowy tajemniczy projekt, a ty możesz być jego częścią. Agencja Studio ABM ogłosiła właśnie casting do nowej produkcji Netflixa i w zasadzie każdy, kto ma wolny czas w wakacje może się zgłosić. Co należy zrobić?

Netflix ogłasza casting do nowego projektu
fot. MARIO TAMA/Getty AFP/East News

Netflix obsadza kolejną produkcję. Polska agencja castingowa – Studio ABM – opublikowała właśnie ogłoszenie na temat castingu do nowego tajemniczego międzynarodowego projektu Netflixa. Z ogłoszenia wynika, że w zasadzie każdy pasjonat kina w dowolnym wieku może zgłosić się do wzięcia udziału w nowej produkcji. Poszukiwania trwają bowiem nie tylko na statystów i epizodystów, ale także na postaci pierwszoplanowe. Co należy zrobić, żeby zacząć współpracę z Netflixem?

Redakcja poleca

W ogłoszeniu Studia ABM opublikowanym niedawno na Facebooku czytamy, że agencja szuka kobiet i mężczyzn w dowolnym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem dwóch grup:

  • Osób po 50 roku życia ­ – w tej grupie wiekowej poszukiwana będzie największa grupa statystów, epizodystów oraz ról pierwszoplanowych,
  • Obcokrajowców powyżej 20 roku życia – najlepiej Hindusów i ludzi pochodzenia azjatyckiego. 

O czym opowie nowy projekt Netflixa?

Agencja nie zdradziła żadnych informacji na temat szczegółów nowego projektu. Wiadomo jedynie, że ma być to produkcja międzynarodowa, a zdjęcia mają odbywać się latem w Krakowie, a później także nad polskim morzem. Po pozostałe szczegóły odsyłamy do oryginalnego ogłoszenia:

Czytaj także:  Złote Globy bojkotowane przez gwiazdy Hollywood. Tom Cruise oddał wszystkie swoje nagrody

RadioZet.pl/materiały Studio ATM