Obserwuj w Google News

Wiktoria Zwolińska: kim jest finalistka The Voice Kids 3? [WIEK, RODZICE, CREEP]

Paweł Żurek
2 min. czytania
22.02.2020 18:39
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Zwolińska to jedna z dziewięciorga finalistów najnowszej edycji programu TVP - The Voice Kids. Jurorom i widzom bardzo przypadła do gustu jej interpretacja utworu grupy Radiohead – Creep, jednak wokalistka szerszej publiczności pokazała się już wcześniej – wykonując covery umieszczane na Youtube, czy w trakcie występów w show Małe Talenty. Sprawdzamy, jakich informacji o Wiktorii Zwolińskiej najczęściej szukają internauci: Voice of Kids, Creep, wiek, cały występ, rodzice, Pytanie na śniadanie.

 Wiktoria Zwolińska: kim jest finalistka The Voice Kids 3? [WIEK]
fot. Wiktoria Zwolińska Instagram/screen

Wiktoria Zwolińska: kim jest finalistka The Voice Kids? [WIEK, RODZICE]

Wiktoria Zwolińska pochodzi z Krakowa. Ma 14 lat. Jak sama pisze o sobie, jest romantyczką i marzycielką, które uwielbia oglądać zachody słońca, posiada umiejętność słuchania ludzi i doradzania im w sprawach sercowych. W przyszłości chciałaby zostać psychologiem.  

Zanim Wiktoria Zwolińska zaczęła śpiewać w  The Voice Kids, brała udział w dwóch innych teleturniejach - Małych Gigantach oraz w Hit! Hit! Hurra! Młoda wokalistka twierdzi, że scena to wg. niej miejsce do przekazywania emocji. Zwolińska coraz częściej pisze też własne teksty.

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3: kim jest finalista programu? [PIOSENKI, WIEK]

Voice Kids 3: faworytka Wiktoria Zwolińska w duecie z Kamilem Bijosiem [WIDEO]

Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids: Creep [CAŁY WYSTĘP]

Zwolińska swoją popularność w programie uzyskała dzięki wykonaniu utworu Creep grupy Radiohead.

 Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce — stwierdziła Cleo. 

Uczestniczka The Voice Kids zdecydowała, że chce trafić właśnie pod opiekę Cleo. Poniżej możecie zobaczyć cały występ Zwolińskiej.

Wiktoria Zwolińska wystąpiła też w Pytaniu na Śniadanie, gdzie wykonała utwór End of the world. Na koncie ma też covery Bille Eilish, Cinematic Orchestra i własny singiel - Sen. 

Finał The Voice Kids 3 z Wiktorią Zwolińską odbędzie się w sobotę, 22 lutego. Ostatni odcinek show zostanie wyemitowany o godzinie 20:00 w TVP2. Nagrodą główną w programie jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł (w pierwszej edycji było to 40 000 zł). 

The Voice Kids - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek? 

 

RadioZET.pl/PZ