Obserwuj w Google News

Voice Kids 3: faworytka Wiktoria Zwolińska w duecie z Kamilem Bijosiem [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.02.2020 12:32
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Zwolińska to jedna z faworytek „The Voice Kids 3”. Wszystko za sprawą jej świetnego występu z piosenką „Creep” Radiohead. Okazuje się, że nastolatka ma już spore doświadczenie w śpiewaniu i niejednokrotnie występowała na scenie. Miała nawet okazję wykonać cover hitu Billie Eilish z Kamilem Bijosiem, gwiazdą Sound'n'Grace.

Voice Kids 3 faworytka Wiktoria Zwolińska w duecie z Kamilem Bijosiem SoundnGrace wideo
fot. Youtube screen

The Voice Kids 3: faworytka Wiktoria Zwolińska w duecie z Kamilem Bijosiem

Wiktoria Zwolińska, uczestniczka „The Voice Kids 3”, jest w gronie faworytów do zwycięstwa w programie. 14-latka z Krakowa zaśpiewała w trakcie Przesłuchania w Ciemno wielki przebój „Creep” z repertuaru grupy Radiohead i zrobiła niesamowite wrażenie na jurorach.

Okazuje się, że uczestniczka „The Voice Kids 3” jeszcze przed programem chętnie dzieliła się coverami w internecie. Brała również udział w wielu konkursach i festiwalach. Za zwycięstwo w V Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie Wiktoria Zwolińska mogła nagrać wyjątkowy duet z jurorem i gościem specjalnym imprezy — Kamilem Bijosiem.

Razem z gwiazdą znanego chóru Sound'n'Grace nagrała cover utworu „Lovely” z repertuaru Billie Eilish. Trzeba przyznać, że 14-letnia Wiktoria Zwolińska świetnie zaprezentowała się w duecie z Kamilem Bijosiem.

Czy Wiktoria Zwolińska awansuje do  finału „The Voice Kids 3”? Przekonamy się o tym już w najbliższym odcinku programu, w którym zaprezentują się wszyscy uczestnicy z drużyny  Cleo.

RadioZET.pl/PK