Obserwuj w Google News

Wersow w „Tańcu z gwiazdami”? Celebrytka zdradza: „Dostałam zaproszenie”

2 min. czytania
30.03.2024 10:24

„Taniec z gwiazdami” w tym roku naszpikowany jest wielkimi sławami. Okazuje się, że zaproszenie do programu otrzymała także Weronika Sowa „Wersow”. W najnowszym wywiadzie słynna influencerka zdradziła, dlaczego odmówiła producentom.

Wersow
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

„Taniec z gwiazdami” po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 2005 roku. Początkowo program był emitowany w TVN, potem formatem zainteresował się w Polsat. Choć w ostatnich latach show cieszyło się mniejszą popularnością, w tym roku stacja zdecydowała się „zaszaleć” z nazwiskami. W najnowszej edycji na parkiecie swoje taneczne umiejętności pokazują m.in. Maffashion, Maciej Musiał, Roksana Węgiel, czy Dagmara Kaźmierska.

Quiz: „Taniec z Gwiazdami”. Pamiętasz, kto zachwycał widzów na parkiecie?

1/10 Kto wygrał pierwszą polską edycję „Tańca z Gwiazdami”?

Wersow miała wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”

Okazuje się, że listę gwiazd miała okazję zasilić także Weronika Sowa Wersow. W jednym z ostatnich wywiadów influencerka potwierdziła, że otrzymała propozycję udziału w show, jednak ze względu na sytuację związaną z życiem prywatnym musiała odmówić.

- Ja dostałam zaproszenie do tej edycji, która właśnie jest, tylko że ja wtedy byłam świeżo upieczoną mamą, więc dla mnie byłoby to w ogóle niewyobrażalne, żeby gdzieś tam przeprowadzić się do Warszawy i poświęcić na to tyle czasu. Szczególnie że teraz założyłam sobie trochę inne rzeczy do realizacji - mówiła.

Redakcja poleca

Gwiazda zdradziła również, że pomysł udziału w programie jej się podoba. - Nie mówię, że nigdy nie skorzystam z tej propozycji i w sumie byłoby to super doświadczenie, bo też mogłabym trochę bardziej popracować nad swoją sylwetką, nauczyć się czegoś i to jest na pewno jedna z tych rzeczy, w których nabrałabym doświadczenia też jako, powiedzmy, tancerka - zdradziła.

Tymczasem wiosenna edycja „Tańca z gwiazdami” wchodzi w decydującą fazę. Z programem w ostatnim odcinku pożegnały się aż dwie pary - Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski oraz Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz. Kolejny odcinek show zostanie wyemitowany w Wielkanoc, o 20:00 w Polsacie.

Źródło: Radio ZET/Fakt

Nie przegap