Obserwuj w Google News

Smolasty w czwartek w „Lubię to”. Słuchaj audycji i śledź live na TikToku po 20:00

1 min. czytania
20.06.2024 10:54

Smolasty będzie gościem czwartkowego programu Mateusza Ptaszyńskiego „Lubię to”. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów pojawi się na naszej antenie oraz w wirtualnym studiu Radia ZET na TikToku. Start po godz. 20:00.

Smolasty
fot. mat. prasowe / Wojtek Koziara

Smolasty w czwartek w Radiu ZET. Słuchaj audycji i śledź live na TikToku po 20:00

Smolastego nie trzeba przedstawiać fanom polskiej muzyki. Norbert Smoliński, bo tak naprawdę nazywa się artysta, ma na swoim koncie już złote, platynowe, a nawet diamentowe płyty, a jego przeboje „Duże oczy” czy „Herbata z imbirem” odsłuchano miliony razy w serwisach streamingowych.

Wokalista może pochwalić się też owocną współpracą z Dodą, z którą stworzył wielki hit „Nim zajdzie słońce”. Duet wydał niedawno kolejny wspólny utwór „Nie żałuję”, czyli prequel historii opowiedzianej w poprzedniej piosence. Ostatnio Smolasty zaprezentował również solowy singiel "Dalej", który jest idealnym motywującym utworem do wsparcia naszej kadry w walce w Euro 2024. W teledysku wystąpiła polska reprezentantka grająca na co dzień w lidze francuskiej.

O swojej karierze i nie tylko Smolasty opowie w czwartkowej audycji „Lubię to” po godz. 20:00. Artysta będzie też gościć w wirtualnym studiu Radia ZET na TikToku. Słuchacze będą mogli zadawać pytania w komentarzach.

Oglądaj

Redakcja poleca