Obserwuj w Google News

Autostopem z Radiem ZET. Słuchaj naszej stacji w aucie, podwieź Bilguuna i zgarnij kasę

2 min. czytania
27.06.2024 15:35

Bilguun Ariunbaatar, czyli Szalony Reporter Radia ZET, wyruszył w Polskę, a ty możesz wesprzeć go w tej wyjątkowej podróży i zgarnąć nagrodę. Jedyne co musisz zrobić, to słuchać Radia ZET w samochodzie, spotkać naszego prezentera na trasie i podwieźć go we wskazane miejsce. W tym tygodniu dotarliśmy już do Krakowa, Rybnika, Wrocławia i Częstochowy. W piątek pora ruszyć w stronę Warszawy. Słuchaj uważnie Radia ZET i śledź nasze social media.

Autostopem z Radiem ZET Bilguun Ariunbaatar
fot. Radio ZET

Akcja „Autostopem z Radiem ZET” - ZAKOŃCZONA

Bilguun Ariunbaatar to nasz człowiek od zadań specjalnych. Szalony Reporter Radia ZET uwielbia spotykać się ze słuchaczami i znów wyrusza w Polskę. Chcesz przeżyć niezapomniany czas razem z Bilguunem? Jest na to świetna okazja.

Radio ZET nr 1 w moim samochodzie. Wypełnij formularz i zagraj o nową Hondę ZR-V

W poniedziałek, 17 czerwca wystartowała wyjątkowa akcja „Autostopem z Radiem ZET”. Bilguun wcielił się w rolę prawdziwego autostopowicza przemierzającego nasz kraj. Nie będzie miał jednak pustych kieszeni – zabiera ze sobą sporo gotówki, która trafi do naszych słuchaczy. Będzie to idealna nagroda przed rozpoczynającym się sezonem wakacyjnym.

Bilguun Ariunbaatar
fot. Radio ZET

Chcesz zgarnąć 500 złotych? Słuchaj uważnie Radia ZET w swoim samochodzie i śledź trasę podróży Bilguuna. Może to właśnie Ty spotkasz naszego prezentera i podwieziesz go we wskazane miejsce. Gwarantujemy, że tej wspólnej przejażdżki długo nie zapomnisz.

Nasz Szalony Reporter rozpoczął już swoją długą podróż. Pierwszego dnia dostał się ze Szczecina do Kołobrzegu, odwiedzając po drodze Goleniów i Płoty. We wtorek Bill musiał dotrzeć do Piły. Nasi słuchacze, których spotkaliśmy w Białogardzie i Czaplinku, nie zawiedli i podrzucili nas do punktu docelowego. 

Środę spędziliśmy w drodze do Włocławka, przy okazji odwiedzając Nakło nad Notecią i Toruń. W czwartek dotarliśmy do Piotrkowa Trybunalskiego, zaglądając po drodze do Kutna i Natolina, a w piątek udało nam się dojechać do samego Radomia. Tym samym zakończyliśmy szalony tydzień, podczas którego przejechaliśmy 1700 kilometrów.

Nowy tydzień, nowe wyzwania. W poniedziałek musieliśmy dostać się aż do Krakowa. Dzięki naszym wyjątkowym słuchaczom, którzy zabrali nas "na stopa" w Radomiu, Kielcach i Miechowie, przyjechaliśmy w cudownych nastrojach do stolicy Małopolski. Później mieliśmy za zadanie dotrzeć do Rybnika, po drodze odwiedzając Chrzanów i Rudę Śląską. W środę naszą misją było dostać się aż do Wrocławia. Udało się! W czwartek dotarliśmy aż do Częstochowy, odwiedzając przy okazji też Syców i Wieluń. Gdzie pojedziemy dalej? W piątek pora wyruszyć w stronę Warszawy. Podróż Bilguuna będziesz mógł śledzić na bieżąco na antenie Radia ZET i w naszych mediach społecznościowych.

A może chcesz też zgarnąć 1000 zł na wakacyjną podróż? W Radiu ZET masz szansę na to przez całe wakacje. Co więcej, możesz wygrać również czerwoną Hondę ZR-V. Dołącz do naszej wyjątkowej akcji „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie” i wypełnił zadanie konkursowe. Ruszyły zgłoszenia!

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie poniżej.

Redakcja poleca
Autostopem z Radiem ZET
26 Zobacz galerię
fot. Radio ZET