Obserwuj w Google News

Radio ZET z niespodziewaną wizytą w domu słuchaczki. Spełniliśmy jej marzenie! [WIDEO]

2 min. czytania
09.12.2022 11:00

Słuchaczka Anita jest mamą chrzestną małej Antosi, która wkrótce będzie obchodzić 4. urodziny. Z tej okazji chciałaby podarować jej coś wyjątkowego – zrobić tort urodzinowy z jej ukochanym kucykiem Pony. Nie ma jednak odpowiedniego sprzętu. Radio ZET postanowiło spełnić marzenie Anity i dostarczyło nowego robota planetarnego wprost pod drzwi jej mieszkania.

Radio ZET z niespodziewaną wizytą w domu słuchaczki. Spełniliśmy jej marzenie! [WIDEO]
fot. Radio Zet

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET do 9 grudnia. Nasza słynna akcja ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Zetkowa ekipa pojawiła się z niespodziewaną wizytą w domu słuchaczki.

Redakcja poleca

Radio ZET z niespodziewaną wizytą w domu słuchaczki. Spełniliśmy jej marzenie [WIDEO]

Ekipa Radia ZET z Michałem Korościelem na czele postanowiła w wyjątkowy sposób poinformować słuchaczkę, że spełniliśmy jej marzenie. Agnieszka Kołodziejska zadzwoniła do Anity, która marzyła o nowoczesnym robocie planetarnym, aby zrobić najpiękniejszy tort urodzinowy dla swojej chrześnicy, Antosi.

Pojawiliśmy się więc przed mieszkaniem Anity, ale… okazało się, że słuchaczka musiała zostać dłużej w pracy. Szczęśliwie w domu byli obecni jej chłopak i ciocia, którzy stanęli na wysokości zadania i odebrali marzenie – wielofunkcyjny sprzęt kuchenny i wielki pluszowy kucyk specjalnie dla małej Antosi.

Ciocia jest zszokowana, chłopak Anity też, ale raczej przyjemnie. Muszę Ci powiedzieć Anita, że jak Ciebie nie ma w domu, to tutaj jest porządek, spokój, cisza. Nie ma żadnych oznak awantury. Chłopak nikogo nie zaprosił. Żadnej innej kobiety, także bardzo fajny chłopak. Elegancko – zażartował Michał Korościel.

Redakcja poleca

Zobaczcie nagranie wideo z wizyty Radia ZET w domu słuchaczki:

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY