Obserwuj w Google News

Damian poprosił o spełnienie marzenia swojego taty. Pszczoły dostaną nowy dom! [WIDEO]

2 min. czytania
09.12.2022 10:01
Zareaguj Reakcja

Uwielbiamy spełniać marzenia. Nie tylko Wasze, ale i Waszych bliskich. Damian z Sokółki poprosił nas o pomoc w spełnieniu życzenia jego taty, który kocha pszczoły i od dawna marzył o tym, aby miały nowy, piękny dom. Ekipa Radia ZET stanęła na wysokości zadania.

Ewelina Pacyna Radio ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET do 9 grudnia. Nasza słynna akcja ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy kolejne wyjątkowe marzenie, dzięki któremu pszczoły Pana Grzesia będą miały nowy dom.

Redakcja poleca

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Pszczoły dostaną nowy dom

Słuchacz Damian wysłał do nas zgłoszenie, w którym poprosił o wyjątkowy prezent dla swojego ukochanego taty Grzesia. Mężczyzna jest pszczelarzem i bardzo dba o swoje małe przyjaciółki. Od dawna marzył o tym, aby w rodzinnej pasiece znalazł się nowy hotelik dla pszczółek, dzięki czemu miód będzie jeszcze smaczniejszy.

Miałem w sercu takie wielkie marzenie, żeby spełnić życzenie mojego tatusia. Od dawna marzył, żeby mieć porządne ule w ogródku. Ma takie zwykłe, styropianowe, ale zawsze mu się marzyły porządne, drewniane. Tatuś zawsze jednak mówił, że nic nie chce. Żadnych prezentów, bo wszystko jest drogie. I dlatego przyszło mi do serca, żeby poprosić Państwa i zrobić mu jednak tę niespodziankę – powiedział Damian na antenie Radia ZET.

Redakcja poleca

Ewelina Pacyna przekazała słuchaczowi wspaniałą wiadomość: „To była bardzo dobra decyzja. Drewniany hotel dla przyjaciółek-pszczółek twojego taty Grzesia naturalnie od Radia ZET”.

Zobaczcie, jak Damian zareagował na telefon od prowadzącej „Dzień Dobry Bardziej”:

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie do 9 grudnia. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY