Obserwuj w Google News

Karma dla bezdomnych zwierząt. Spełnimy marzenie Ewy i pomożemy w zbiórce [WIDEO]

2 min. czytania
07.12.2022 14:36
Zareaguj Reakcja

Ewa od lat pomaga bezdomnym zwierzętom i organizuje w swoim salonie fryzjerskim zbiórkę karmy. Niestety, w tym roku zbiórka idzie dość wolno, a nasza słuchaczka chce zdążyć przed świętami. Zwróciła się więc o pomoc do Radia ZET.

Marcin Sońta Michał Korościel Radio ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Pod koniec listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy kolejne wyjątkowe marzenie, dzięki któremu wesprzemy potrzebujące zwierzęta.

Redakcja poleca

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Ewa poprosiła o karmę dla bezdomnych zwierząt

Bezdomne zwierzęta potrzebują naszej pomocy przez cały rok. Okres zimowy jest jednak szczególny ze względu na niskie temperatury, które są bardzo niebezpieczne.

Słuchaczka Ewa to jedna z tych osób, które aktywnie pomagają zwierzakom i każdego roku przed świętami organizuje dla nich zbiórkę.

Prowadzę salon fryzjerski. Dwa razy do roku organizuję taką zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Ta karma wspomaga dwie organizacje w Zamościu – wyznała Ewa na antenie Radia ZET, przyznając jednocześnie, że tegoroczna zbiórka idzie kiepsko: To mnie straszne martwi. Dlatego napisałam do Was, że mam takie cichutkie marzenie”.

Redakcja poleca

Na marzenie naszej słuchaczki zareagowali Michał Korościel i Marcin Sońta, którzy zadzwonili do niej w trakcie programu „Szczyt wszystkiego”. Dwójka prowadzących postanowiła spełnić życzenie Ewy.

Damy Ci tyle karmy, że 101 dalmatyńczyków się naje. Co ty na to? – zapytał Korościel.

Damy Ci tyle karmy, ile nie zjadłbym przez rok – dodał Sońta.

A to jest naprawdę dużo. Cinek potrafi zeżreć strasznie dużo karmy...

Dzięki Wam. Nie wiem, co powiedzieć… – zareagowała nasza słuchaczka.

To my dziękujemy Tobie, że pomagasz tym pieskom.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY