Obserwuj w Google News

Ola i jej niezapomniany dzień w Radiu ZET. Wylicytowała go na aukcji WOŚP

2 min. czytania
17.03.2023 14:12
Zareaguj Reakcja

O dniu w Radiu ZET marzy wielu naszych słuchaczy. Właśnie spełniliśmy marzenie Oli, która dzięki wygraniu licytacji podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 otrzymała możliwość spędzenia niezapomnianego czasu w naszej redakcji. Słuchaczka wpadła do nas w piątek i przekonała się na własne oczy, jak wygląda praca w Radiu ZET.

Ola słuchaczka dzień w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Radio ZET po raz kolejny grało z WOŚP i wsparło działania fundacji. Podczas ostatniego finału uruchomiliśmy dwie licytacje – jedną z nich była możliwość spędzenia wyjątkowego dnia w naszej redakcji w Warszawie. Słuchaczka Ola postanowiła spełnić swoje marzenie i wylicytowała dzień w Radiu ZET za prawie 9 tysięcy złotych.

Poprowadziliśmy „Szczyt wszystkiego” z domu Ewy. „Jeden z najfajniejszych dni w naszym życiu”

Ola i jej niezapomniany dzień w Radiu ZET. Wylicytowała go na aukcji WOŚP

Na wizytę Oli w Radiu ZET przygotowywaliśmy się od dawna, więc zorganizowaliśmy dla niej mnóstwo atrakcji, dzięki którym tego piątku na pewno długo nie zapomni.

Nasza słuchaczka zaczęła dzień w redakcji od wspólnej kawy z ekipą „Dzień Dobry Bardzo”, a później była gościem specjalnym „Dzień Dobry Bardziej”. Ola nie tylko opowiedziała trochę o sobie, ale także wcieliła się rolę DJ-ki i zapowiedziała utwór Britney Spears na antenie. Okazuje się, że zwyciężczyni aukcji sama tworzy muzykę, a amerykańska piosenkarka to jej wielka inspiracja.

W mojej twórczości artystycznej inspiruję się przede wszystkim latami dwutysięcznymi, ich początkiem. W związku z tym, że jestem zakochana w dance popie i właśnie takie utwory też tworzę, to Britney Spears jest moją największą inspiracją. Myślę, że warto byłoby, aby słuchacze posłuchali "Oops!... I Did It Again" – powiedziała Ola na naszej antenie, wspominając przy okazji o jej skojarzeniach z Radiem ZET: „Pierwsze skojarzenie z Zetką? To, że tak naprawdę jest w całym moim życiu. Od kiedy tylko pamiętam, że istnieje jakiekolwiek radio, to pamiętam Radio ZET”.

To jednak nie koniec atrakcji. Ola zobaczyła na własne oczy, jak wygląda praca w studiu produkcyjnym, wzięła udział w profesjonalnym nagraniu i zwiedziła zetkowy wóz transmisyjny. Pokazaliśmy też jej wszystkie zakamarki redakcji Radia ZET i zapoznaliśmy z naszą radiową ekipą. Słuchaczka miała także okazję sprawdzić się jako asystentka prezentera i pomoże Michałowi Adamskiemu w prowadzeniu programu „Dzieje się”.

Słuchaczka Ola i Kołodka
fot. Radio ZET