Obserwuj w Google News

Poprowadziliśmy „Szczyt wszystkiego” z domu Ewy. „Jeden z najfajniejszych dni w naszym życiu”

1 min. czytania
17.03.2023 21:36
Zareaguj Reakcja

„Szczyt wszystkiego” prosto z domu słuchaczki? To naprawdę możliwe! Przekonała się o tym Ewa z Jaskrowa, która wylicytowała na aukcji WOŚP 2023 wizytę Michała Korościela i Marcina Sońty u siebie. Jak wyglądało prowadzenie audycji z salonu? Zobaczcie sami.

Michał Korościel Radio ZET
fot. Radio ZET

„Szczyt wszystkiego” to popołudniowy program Radia ZET, podczas którego nigdy nie brakuje humoru, sarkazmu i ironii. Michał Korościel i Marcin Sońta dobrze wiedzą, jak zapewnić rozrywkę naszym słuchaczom. Postanowiliśmy przygotować dla fanów audycji coś naprawdę wyjątkowego. W ramach WOŚP uruchomiliśmy specjalną licytację, w ramach której do wygrania była wizyta naszych prowadzących w domu słuchacza.

Ola i jej niezapomniany dzień w Radiu ZET. Wylicytowała go na aukcji WOŚP

Michał Korościel i Marcin Sońta poprowadzili „Szczyt wszystkiego” z domu Ewy

Tego dnia Ewa i jej rodzina długo nie zapomną. Słuchaczka wygrała naszą licytację w ramach WOŚP i przekazała na rzecz fundacji prawie 5 tysięcy złotych.

Spełniliśmy marzenie Ewy i pojawiliśmy się u niej w domu, skąd Michał Korościel i Marcin Sońta poprowadzili specjalne wydanie swojej słynnej audycji.

Spędziliśmy chyba z Wami jeden z najfajniejszych dni w naszym życiu. Bardzo fajnie było Was poznać i tu gościć. Poznać Waszą pracę, zobaczyć jak pracują dziennikarze i jak to wszystko wygląda. Tę całą technikę. To dla nas nowość. Jeszcze raz bardzo dziękujemy – powiedziała zachwycona Ewa.

Jak wyglądała nasza wizyta w domu słuchaczki? Zobaczcie wideo: