Obserwuj w Google News

Meduza łączy siły z Samem Tompkinsem i Em Beihold. Premiera "Phone" w Radiu ZET

1 min. czytania
12.07.2023 10:46
Zareaguj Reakcja

Meduza to włoskie trio, którego na pewno nie trzeba przedstawiać fanom elektronicznej muzyki. Grupa dobrze wie, jak stworzyć wielki przebój. Czy ich najnowszy singiel "Phone" także podbije serca słuchaczy? Meduza połączyła siły z Samem Tompkinsem i Em Beihold. Premiera na antenie Radia ZET w środę po 20:00.

Meduza
fot. mat. prasowe

Włoskie trio Meduza od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczą sukcesy wielu singli. Nominowani do Grammy producenci to autorzy m.in. przebojów "Bad Memories", "Paradise", "Lose Control" czy "Piece Of Your Heart". Pora na kolejną muzyczną propozycję idealną na lato.

Redakcja poleca

Meduza, Sam Tompkins, Em Beihold - "Phone". Premiera w Radiu ZET

Przy tworzeniu utworu "Phone" Meduza zaprosiła do współpracy wschodzącą brytyjską gwiazdę Sama Tompkinsa, który może pochwalić się już wieloma sukcesami. Nicki Minaj użyła sampla „Whole” w singlu „Love In The Way”, a piosenka JNR Choi „To The Moon” z jego wokalem osiągnęła 215 mln streamów oraz szczyt listy Spotify Viral Hits. Piosenkarz występował także podczas trasy koncertowej Justina Biebera.

W najnowszym singlu możemy usłyszeć także młodą amerykańską piosenkarkę Em Beihold, która może pochwalić się m.in. przebojami "Numb Little Bug" i "Until I Found You" ze Stephenem Sanchezem. Występowała m.in. jako support King Princess, Jonas Brothers oraz Lewisa Capaldiego.

Jak zdradza włoskie trio, „Phone” to historia frustrującego związku. Utwór jest zapowiedzią kolejnego albumu Meduzy, który ukaże się już wkrótce.