Obserwuj w Google News

Kabaret Hrabi szczerze w Radiu ZET. Tego nigdy nie zrobią na scenie [WIDEO]

2 min. czytania
28.11.2022 16:24
Zareaguj Reakcja

Kabaret Hrabi pojawił się w Radiu ZET. Grupa była gościem programu „Nie mam pytań”. W rozmowie z Szymonem Majewskim członkowie jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów zdradzili naszym słuchaczom tajemnice swoich skeczów. Ujawnili m.in. czego nie zrobią nigdy na scenie.

Kabaret Hrabi Radio ZET
fot. Radio ZET

Kabaret Hrabi gościł w „Nie mam pytań”, niedzielnym programie Szymona Majewskiego na antenie Radia ZET. Istniejąca od 20 lat słynna grupa kabaretowa, którą tworzą Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch, postanowiła zdradzić naszym słuchaczom kilka szczegółów na temat swojej pracy.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Kabaret Hrabi szczerze w Radiu ZET. Tego nigdy nie zrobią na scenie [WIDEO]

Skecze Kabaretu Hrabi biją rekordy popularności, o czym świadczy liczba wyświetleń w serwisie Youtube. Niektóre z nagrań wideo mogą pochwalić się wielomilionowymi odsłonami i tysiącami komentarzy polskich internautów.

Grupa słynie z tego, że uwielbia wypełniać swoje skecze bardzo różnymi żartami. Czy są jednak takie tematy, których nie poruszają? Okazuje się, że tak. W Radiu ZET zdradzili, czego nigdy nie zrobią na scenie.

To na pewno to, w czym jesteśmy konsekwentni. Nie uprawiamy żadnej publicystyki politycznej. Polityka i rzeczywistość jako taka nas nie interesują – wyznał Dariusz Kamys.

To znaczy na scenie. Bo prywatnie nas bardzo interesuje – dodała Joanna Kołaczkowska.

Nie poruszamy tematów, które w jakikolwiek sposób mogą być bolesne dla odbiorców.

Są takie tematy, z których ciężko się śmiać. Śmierć dziecka, przemoc…

Redakcja poleca

Poruszane przez kabaret Hrabi tematy zachwycają Polaków. W jaki sposób decydują o tym, jak będą wyglądać kolejne skeczy? Mają na to jeden prosty patent.

Demokracja. Rzucamy tematami i wygrywa ten najlepszy. Musi się podobać. Bardzo dużo rozmawiamy na ten temat. Omawiamy to.

Najczęściej to ja przychodzę z jakimś tematem, ponieważ mam już kilka naprzód wymyślonych.

Pełna rozmowa z kabaretem Hrabi poniżej: