Obserwuj w Google News

Blanka dla Radia ZET. Jak poszła jej druga próba przed Eurowizją? „Poprawiliśmy bardzo dużo”

1 min. czytania
05.05.2023 15:52
Zareaguj Reakcja

Blanka jest już po kolejnej próbie przed Eurowizją 2023 w Liverpoolu. Wokalistka nagrała ekskluzywne wideo dla Radia ZET, w którym podzieliła się z naszymi słuchaczami wrażeniami po przygotowaniach do półfinału konkursu. „Poprawiliśmy bardzo dużo rzeczy” – zapowiada Blanka.

Blanka Eurowizja 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Eurowizja 2023 odbędzie się w dniach 9-13 maja w Liverpoolu. Na eurowizyjnej scenie zobaczymy m.in. Blankę z piosenką „Solo”. Wokalistka jest już na miejscu i przygotowuje się do swojego półfinałowego występu. Jak wyglądała jej druga próba przed konkursem?

Radio ZET na Eurowizji 2023. Słuchaj naszych relacji prosto z Liverpoolu

Eurowizja 2023: Blanka już po drugiej próbie. „Poprawiliśmy bardzo dużo rzeczy z kamerami”

W piątek odbyła się druga próba techniczna Blanki przed Eurowizją 2023. Już w czwartek, 11 maja piosenkarka wystąpi w drugim półfinale konkursu z numerem dziewiątym.

Blanka specjalnie dla słuchaczy Radia ZET nagrała krótkie wideo tuż po próbie. Jak jej poszło? Wokalistka ma bardzo dobre wieści.

Jesteśmy już po drugiej próbie. Było naprawdę super. Poprawiliśmy bardzo dużo rzeczy z kamerami, więc teraz będzie wszystko dobrze widać, to co chcemy pokazać. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Trzymajcie mocno kciuki.

Warto dodać, że na ten moment bukmacherzy przewidują awans Blanki do wielkiego finału Eurowizji 2023, który zaplanowano na 13 maja.

Redakcja poleca
Blanka Eurowizja 2023
fot. mat. prasowe / Sarah Louise Bennett / EBU
Blanka Eurowizja 2023
fot. mat. prasowe / Sarah Louise Bennett / EBU