Obserwuj w Google News

Radio ZET na Eurowizji 2023. Słuchaj naszych relacji prosto z Liverpoolu

1 min. czytania
12.05.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Eurowizja 2023 trwa. W finale zobaczymy m.in. polską wokalistę Blankę z hitem „Solo”. Tegoroczna edycja największego konkursu muzycznego na świecie odbywa się w Liverpoolu, gdzie jest obecne również Radia ZET. Dzięki Magdzie Barczyk poznacie wszystkie kulisy i najciekawsze informacje o tegorocznej Eurowizji.

Blanka Eurowizja 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Radio ZET na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023. Specjalnie dla naszych słuchaczy prosto z Liverpoolu, nazywanego często światową stolicą muzyki pop, Magda Barczyk będzie relacjonować zmagania wszystkich uczestników, w tym Blanki. Gorące informacje zza kulis, przygotowania do konkursu, najciekawsze plotki. To wszystko w Radiu ZET!

Redakcja poleca

Radio ZET na Eurowizji 2023. Słuchaj naszych relacji prosto z Liverpoolu

Radio ZET słynie z Siły Muzyki, więc nie mogło nas zabraknąć na Eurowizji, czyli jednym z najpopularniejszych wydarzeń telewizyjnych na świecie i najdłużej transmitowanym corocznym muzycznym konkursie w historii.

Słuchaj specjalnych relacji Magdy Barczyk z Wielkiej Brytanii. Jak wyglądają przygotowania do konkursu? Czy Blanka zajmie wysokie miejsce w finale? Co dzieje się za kulisami? Kto jest faworytem do zwycięstwa? Tego dowiecie się oczywiście z anteny Radia ZET.

O co chodzi z „Bejba”? Blanka zabrała głos ws. słynnego mema. „Cieszy mnie to”

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Redakcja poleca
Eurowizja 2023 Liverpool Radio ZET
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET