Obserwuj w Google News

Blanka na gorąco po awansie do finału Eurowizji 2023. "Wielki szok!"

2 min. czytania
12.05.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Blanka w finale Eurowizji 2023. Magda Barczyk z Radia ZET miała okazję porozmawiać z piosenkarką na gorąco tuż po ogłoszeniu wyników drugiego półfinału. Jak Blanka zareagowała na informację o awansie do finału?

Blanka Eurowizja 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Blanka i jej „Solo” w finale Eurowizji 2023! Wokalistka wystąpiła w czwartek w drugim półfinale konkursu w Liverpoolu i znalazła się w najlepszej dziesiątce, która awansowała dalej. Polska po raz drugi z rzędu pojawi się w finale Eurowizji. Co na to Blanka? Zapytaliśmy ją tuż po półfinale.

Redakcja poleca

Blanka dla Radia ZET po awansie do finału Eurowizji 2023: „Wielki szok”

Blanka awansowała do finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Polska znalazła się w grupie dziesięciu państw, których reprezentanci przekonali do siebie widzów i przeszli do kolejnego etapu tegorocznej rywalizacji.

Magda Barczyk miała okazję chwilę porozmawiać z Blanką tuż po wynikach drugiego półfinału. Wokalistka nie ukrywała ogromnych emocji.

Czuję się niesamowicie. Jestem bardzo szczęśliwa. Myślę tylko o tym, żeby zobaczyć to, co się wydarzyło na scenie, bo nie miałam okazji. Chcę przytulić moją mamę, wyściskać ją mocno i pójść szybko spać, żeby jutro być gotowa na próby, a potem oczywiście na finał. Wielki szok i po prostu ogromna radość – powiedziała nam artystka.

Redakcja poleca

Przy okazji Blanka zaapelowała do słuchaczy Radia ZET o wsparcie: „Ślijcie mi dużo dobrej energii, trzymajcie mocno kciuki i piszcie do mnie dobre wiadomości, bo ja je czytam. Bardzo mnie motywują”.

Finał Eurowizji 2023 z udziałem Polski odbędzie się już w sobotę, 13 maja. Blanka wystąpi z numerem czwartym. Start o godz. 21:00.

Do końca konkursu na miejscu będzie obecna Magda Barczyk. Słuchaj jej specjalnych relacji na antenie Radia ZET i bądź na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje podczas Eurowizji 2023 w Liverpoolu.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Eurowizja 2023 Liverpool Radio ZET
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET