Obserwuj w Google News

Chcesz tańczyć jak „Bejba”? Blanka i jej tancerze pokazują eurowizyjny układ do „Solo”

2 min. czytania
11.05.2023 15:37
Zareaguj Reakcja

Blanka, nazywana przez wielu żartobliwie „Bejbą”, awansowała do finału Eurowizji 2023. Podczas jej występu nie brakuje tańca. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET Blanka i towarzyszący jej w Liverpoolu tancerze przygotowali krótkie wideo. Jak tańczyć do eurowizyjnego „Solo”? Oto poradnik!

Blanka Eurowizja 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Eurowizja 2023 trwa. W Liverpoolu nie mogło zabraknąć również Radia ZET. Magda Barczyk relacjonuje tegoroczny konkurs, przygotowując dla naszych słuchaczy wiele ciekawych, zakulisowych informacji. Miała już także okazję spotkać Blankę, która przygotowała wyjątkową niespodziankę.

Redakcja poleca

Eurowizja 2023: Blanka i jej tancerze uczą jak tańczyć do „Solo” [WIDEO]

Jednym z najważniejszych elementów występu Blanki na Eurowizji 2023 jest taniec. Na scenie piosenkarce będzie towarzyszyć aż czterech tancerzy, którzy razem z nią zatańczą przygotowywaną od wielu tygodni choreografię.

Magda Barczyk miała okazję porozmawiać w Liverpoolu z Oliwierem Kondratem, który wspiera Blankę na eurowizyjnej scenie. Co powiedział Radiu ZET tuż przed półfinałem?

Chciałbym usłyszeć przed występem, że nam się to po prostu uda i żebyśmy się nie stresowali. To bardzo ważne, że koło nas jest jakaś ostoja, która mówi nam: „Tyle pracowaliśmy i robiliśmy to tak długo, tyle poświęciliśmy dla tego przedsięwzięcia, że teraz i tak już nic więcej nie możemy zrobić, więc lećcie i róbcie swoje”.

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET Blanka i towarzyszący jej w Liverpoolu tancerze przygotowali krótki poradnik wideo, w którym pokazują jak zatańczyć eurowizyjną choreografię do hitu „Solo”.

Redakcja poleca

Chcesz tańczyć jak „Bejba”? Obejrzyj wideo i spróbuj swoich sił!

Eurowizja 2023 Liverpool Radio ZET
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET