Obserwuj w Google News

Blanka: „Eurowizja to nie jest tylko konkurs. Chcę jak najlepiej zaprezentować nasz kraj”

2 min. czytania
11.05.2023 10:17
Zareaguj Reakcja

Blanka awansowała do finału Eurowizji 2023. W Liverpoolu obecna jest Magda Barczyk z Radia ZET, która porozmawiała z piosenkarką o jej eurowizyjnym występie. Jaki jest ulubiony moment i czym jest dla niej udział w konkursie?

Blanka Radio ZET Eurowizja 2023
fot. Radio ZET

Radio ZET jest obecne na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023. Specjalne relacje dla słuchaczy przygotowuje Magda Barczyk, która zbiera najgorętsze informacje i plotki zza kulis oraz podpatruje przygotowania. Słuchaj Radia ZET, aby być na bieżąco z największym muzycznym konkursem na świecie. W Liverpoolu spotkaliśmy m.in. tegoroczną reprezentantkę Polski. Blanka udzieliła nam specjalnego wywiadu i zdradziła kilka ciekawych informacji na temat swojego występu.

O co chodzi z „Bejba”? Blanka zabrała głos ws. słynnego mema. „Cieszy mnie to”

Blanka: „Eurowizja to nie jest tylko konkurs. Chcę jak najlepiej zaprezentować nasz kraj”

Blanka wystąpiła na Eurowizji 2023 w czwartek wieczorem. Przed swoim półfinałowym występem porozmawiała z Magdą Barczyk. Jak zdradziła Radiu ZET, ma jeden, ulubiony moment w trakcie swojego występu.

Zdecydowanie czekam na moment mojego dance breaku. Mam nadzieję, że naprawdę się spodoba i zostanie to dobrze pokazane – mówi Blanka i zdradza, że podczas prezentacji zobaczymy nagłą zmianę stroju: „Jest to dopracowane. Ćwiczyliśmy to wiele dni i godzin”.

Częste i intensywne próby przed konkursem nie przeszkadzają Blance: „Im więcej, tym lepiej, jeśli chodzi o próby. Jeszcze działamy z różnymi poprawkami. Jestem perfekcjonistką. Z całym teamem chcemy jak najlepiej”.

Blanka w rozmowie z Radiem ZET pozwoliła sobie także na szczery komentarz na temat swojego udziału w tegorocznej Eurowizji. Nie ukrywa, że dobry występ jest dla niej niezwykle ważny.

 Konkurencja jest oczywiście wyczuwalna, natomiast staram się skupić na tym, że to nie jest tylko konkurs, ale też moment, w którym chciałabym jak najlepiej zaprezentować siebie i oczywiście nasz kraj. To jest mój największy cel.

Redakcja poleca

Pełna rozmowa z Blanką w Liverpoolu dostępna jest poniżej:

Eurowizja 2023 Liverpool Radio ZET
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET