Obserwuj w Google News

Dzień Dziecka z Radiem ZET. Mnóstwo atrakcji w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie

2 min. czytania
01.06.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

Dzień Dziecka z Radiem ZET trwa aż cztery dni. Z okazji tego wyjątkowego święta zapraszamy do Łodzi, Chorzowa, Bielska-Białej i Pacanowa, gdzie pojawimy się z mnóstwem atrakcji i zabaw dla najmłodszych. W każdym z miast nie zabraknie wyjątkowych bohaterów znanych z książek i ekranu!

Dzień Dziecka z Radiem ZET
fot. Radio ZET

Z okazji Dnia Dziecka Radio ZET przygotowało coś naprawdę wyjątkowego. 1 czerwca po godz. 13:00 usłyszymy na naszej antenie akustyczny koncert Majki Jeżowskiej. To jednak nie koniec. W dniach 1-4 czerwca wyruszymy w Polskę z mnóstwem atrakcji. Gdzie i kiedy będziemy?

Majka Jeżowska z prezentem na Dzień Dziecka. Zaśpiewała swoje kultowe przeboje!

Dzień Dziecka z Radiem ZET. Łódź, Chorzów, Bielsko-Biała i Pacanów

Jak najlepiej spędzić Dzień Dziecka? Oczywiście, że z Radiem ZET. I to nie tylko 1 czerwca, ale również przez cały weekend.

Nasza ekipa zaprasza na wyjątkowy cykl spotkań rodzinnych z postaciami bajkowymi w rolach głównych. Pojawimy się w czterech miastach z mnóstwem atrakcji i zabaw dla najmłodszych gości. Każda z lokalizacji będzie miała swojego wyjątkowego gospodarza znanego z książek i ekranu. Mowa o Misiu Uszatku (Łódź), Panie Kleksie (Chorzów), Bolku i Lolku, Reksiu (Bielsko-Biała) oraz Koziołku Matołku (Pacanów).

Główną atrakcją Dnia Dziecka z Radiem ZET będzie parada polskich postaci bajkowych. Nie zabraknie też oczywiście wielu zabaw i animacji, konkursów z nagrodami, fotobudki, gigantycznych malowanek z bohaterami bajek czy wyjątkowej sceny karaoke.

Program Dnia Dziecka z Radiem ZET:

  • 1 czerwca, 11:00-15:00 / Łódź – ul. Piotrkowska przy Domu Handlowym „Magda”
  • 2 czerwca, 11:00-15:00 / Chorzów – Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Parku Śląskim
  • 3 czerwca, 11:00-15:00 / Bielsko-Biała – plac Bolesława Chrobrego
  • 4 czerwca, 13:00-17:00 / Pacanów – Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka