Obserwuj w Google News

Majka Jeżowska z prezentem na Dzień Dziecka. Zaśpiewała swoje kultowe przeboje!

1 min. czytania
01.06.2023 13:15
Zareaguj Reakcja

Najlepszy prezent na Dzień Dziecka? Wyjątkowy koncert Majki Jeżowskiej z jej największymi przebojami, które doskonale znamy i kochamy od lat - "Wszystkie dzieci nasze są", "Dłonie" i "A ja wolę moją mamę". Zobacz ZET Akustycznie z Majką Jeżowską!

Majka Jeżowska Radio ZET
fot. Radio ZET

ZET Akustycznie to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują niespodzianki w postaci zachwycających coverów wielkich hitów czy mniej znanych utworów. W naszym projekcie wzięli już udział m.in. Doda, Krzysztof Zalewski, sanah, Jessie Ware, Dawid Kwiatkowski, Lewis Capaldi, Mrozu, Katie Melua, a ostatnio również Beata Kozidrak. Przed nami kolejny odcinek „ZET Akustycznie”.

Beata Kozidrak śpiewa specjalnie dla mam! Zobacz wyjątkowy koncert w Radiu ZET

Majka Jeżowska w ZET Akustycznie. Wyjątkowy koncert na Dzień Dziecka

Majka Jeżowska nazywana jest przez wielu królową piosenek dla dzieci. Jej przeboje towarzyszą nam od wielu lat i wciąż zachwycają zarówno tych młodszych, jak i starszych słuchaczy.

Radio ZET postanowiło podarować małym i również tym dużym dzieciom, a także wszystkim słuchaczom, najlepszy muzyczny prezent na Dzień Dziecka. Specjalnie dla Was Majka Jeżowska zaśpiewała swoje hity "Wszystkie dzieci nasze są", "Dłonie" i "A ja wolę moją mamę" w wyjątkowych aranżacjach, które sprawią, że każdy z nas poczuje się jak najszczęśliwsze dziecko pod słońcem. To trzeba zobaczyć!