Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak śpiewa specjalnie dla mam! Zobacz wyjątkowy koncert w Radiu ZET

1 min. czytania
26.05.2023 13:16
Zareaguj Reakcja

Radio ZET i Beata Kozidrak połączyli siły, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego dla wszystkich mam, kobiet i oczywiście fanów muzyki. Z okazji Dnia Matki muzyczna ikona zaśpiewała swoje największe przeboje w zaskakujących aranżacjach. Zobaczcie koncert i poczujcie Siłę Muzyki!

Beata Kozidrak ZET Akustycznie Radio ZET
fot. Radio ZET

Dzień Mamy w Radiu ZET jest naprawdę wyjątkowy. Razem z Beatą Kozidrak przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę, której długo nie zapomnicie. Specjalnie dla Was legenda polskiej muzyki zaśpiewała swoje hity w zaskakujących aranżacjach.

Redakcja poleca

ZET Akustycznie: Beata Kozidrak specjalnie dla Mam. Wyjątkowy koncert w Radiu ZET

Tak zaskakującej odsłony ZET Akustycznie jeszcze nie było. Beata Kozidrak to jedna z największych legend polskiej muzyki, a jej przeboje uwielbiają i śpiewają kolejne pokolenia Polaków. Z okazji tak wyjątkowej okazji jak Dzień Matki, piosenkarka przygotowała dla słuchaczy Radia ZET coś naprawdę specjalnego.

– Kochane Mamy! Mamy dla Was coś wyjątkowego. (…) Ode mnie i od Radia ZET. Świętujcie razem z nami. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze – mówi artystka.

Podczas koncertu w Radiu ZET Beata Kozidrak nie mogła nie zaśpiewać kultowych hitów Bajm, czyli „Ta sama chwila” i „Co mi Panie dasz”. Usłyszeliśmy też interesującą wersję singla „Panama” z ostatniej płyty „4B”.