Obserwuj w Google News

Daria Marx gotowa na prawdę. Nowy singiel "Truth" przedpremierowo w Radiu ZET

1 min. czytania
30.03.2023 10:35

Daria Marx podbiła listy przebojów utworem „Paranoia”. Obecnie widzowie mogą obserwować ją w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie wcieliła się już m.in. w Sama Smitha czy Miley Cyrus. Artystka jest gotowa na kolejny krok, czyli zupełnie nowy singiel „Truth”.

Daria Marx Marcinkowska
fot. Radio ZET

Daria Marx, a właściwie Daria Marcinkowska, może pochwalić się już kilkoma przebojami – „Love Blind”, „Never Ending Story” i „Paranoia”. To właśnie z tym ostatnim utworem artystka rywalizowała o udział w Eurowizji 2022. W polskich preselekcjach zajęła ostatecznie wysokie 2. miejsce. Teraz piosenkarka powraca z nową muzyczną propozycją, która różni się od jej poprzednich singli.

Redakcja poleca

Daria Marx i nowy singiel „Truth”. Premiera w Radiu ZET

„Truth” to najnowszy singiel Darii, który stworzyła razem z Kevinem Zuberem i Duncanem Townsendem.

Brzmienie piosenki może zaskoczyć niejednego fana. Wokalistka ponownie stawia na taneczną przebojowość, ale w nieco innej odsłonie.

Akustyczne instrumenty przeplatane z wyrazistymi elementami muzyki soul – brzmi opisu utworu.

Kim jest Daria Marx?

Daria Marx ma obecnie 26 lat. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jako dziecko śpiewała w przykościelnej scholi. Kształciła się profesjonalnie w Wielkiej Brytanii. W wieku 18 lat wyjechała na studia do Londynu, gdzie uczyła się przez pięć lat w London College of Music.

W 2019 roku Daria Marx wystąpiła w "The Voice of Poland". Uczestniczka 10. edycji zaśpiewała podczas Przesłuchania w Ciemno utwór "Lay Me Down" Sama Smitha. Ostatecznie piosenkarka dotarła do etapu Bitew.

Redakcja poleca