Obserwuj w Google News

Tove Lo napisała utwór z Dua Lipą. Premiera „Borderline” w Radiu ZET

1 min. czytania
27.03.2023 13:42
Zareaguj Reakcja

„Borderline” Tove Lo na antenie Radia ZET. Najnowszy singiel szwedzkiej piosenkarki to utwór stworzony razem z inną wielką gwiazdą – Dua Lipą. „To pierwszy kawałek, który napisałyśmy razem i jednocześnie początek naszej przyjaźni, więc to coś naprawdę wyjątkowego” – wyznaje Tove Lo. Premiera „Borderline” w poniedziałek po 20:00 w Radiu ZET.

Tove Lo
fot. mat. prasowe

Tove Lo ma talent do robienia przebojów. Udowodniła to po raz kolejny swoją ostatnią płytą „Dirt Femme”, z której pochodzą hity „No One Dies from Love” i „How Long”. Wokalistka przygotowała dla swoich fanów kolejną muzyczną ucztę, czyli singiel „Borderline”.

Redakcja poleca

Tove Lo – „Borderline”. Premiera w Radiu ZET

„Borderline” to utwór, który Tove Lo napisała razem z Dua Lipą podczas pierwszej wspólnej sesji nagraniowej. Artystki stworzyły już razem piosenkę „Cool” z nagrodzonego prestiżowym Grammy albumu „Future Nostalgia”.

To piosenka o byciu na krawędzi miłości. Dramat, który wywołujesz w sobie i wobec drugiej osoby, jeśli czujesz się niepewnie – mówi gwiazda.

Singiel promuje oficjalny teledysk w reżyserii Nogari, który jest kontynuacja historii z wideoklipu do hitu „No One Dies From Love”.