Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska gwiazdą kolejnego "ZET Akustycznie". Premiera 14 kwietnia po 21:00

2 min. czytania
14.04.2023 12:02
Zareaguj Reakcja

Na „ZET Akustycznie” z Agnieszką Chylińską czekało wielu słuchaczy Radia ZET. Specjalnie dla nich piosenkarka zaśpiewa hity z najnowszego albumu „Never Ending Sorry”. Nie zabraknie też prawdziwej muzycznej niespodzianki. Będzie się działo!

Agnieszka Chylińska Radio ZET
fot. Radio ZET

ZET Akustycznie to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują niespodzianki w postaci zachwycających coverów wielkich hitów czy mniej znanych utworów. W naszym projekcie wzięli już udział m.in. Doda, Krzysztof Zalewski, sanah, Jessie Ware, Dawid Kwiatkowski, Lewis Capaldi, Mrozu czy Katie Melua. Przed nami kolejny odcinek „ZET Akustycznie”.

"Aniele" w zupełnie nowej wersji. Mezo i Liber zrobili show w "ZET Akustycznie"!

Agnieszka Chylińska w „ZET Akustycznie”

Agnieszka Chylińska gwiazdą kolejnego "ZET Akustycznie", którego premiera odbędzie się już w piątek, 14 kwietnia. Wokalistka zaprezentuje m.in. wyjątkową wersję swojego niedawnego przeboju „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Na słuchaczy czeka jednak więcej niespodzianek. Słuchaj Radia ZET po godz. 21:00.

„ZET Akustycznie” z Agnieszką Chylińską będzie można obejrzeć również na naszych kanałach w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Radia ZET.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Redakcja poleca

Obecnie nasi słuchacze zachwycają się najnowszym singlem artystki zatytułowanym „Drań”. Piosenkarka zaprezentowała oficjalny wideoklip, którym kontynuuje znaną z wcześniejszych teledysków historię. Po raz kolejny zaprosiła do współpracy znaną gwiazdę. W klipie u jej boku wystąpiła Anna Dymna.

 Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić? Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym… „Drań” jest piosenką o miłości prawdziwej - o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym – mówi Chylińska.

Plus/Minus Lista Radia ZET: głosuj na utwór "Drań"

Redakcja poleca